تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید سیسیکم
خرید و فروش دامنه
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
خبرنگار ایرانی

آیا زگیل تناسلی از طریق توالت فرنگی منتقل میشود؟

سه شنبه 5 بهمن 1400
13:01
خبرنگار ایرانی

دکتر کیوان آقامحمدپور (زگیل، جوش و خال) با اشاره به این که این روش معمولا باید در جلسات متعدد انجام شود افزود: درمان با کرایو در همان جلسه ی اول و بلافاصله بعد از انجماد، صورت نمی گیرد. HSV از فرد آلوده با هرنوع تماس جنسی ممکن است منتقل شود و در بعضی افراد، باعث ایجاد زخمهای ریز متعدد ناحیه تناسلی یا مقعد یا دهان گردد. همچنین در صورت ابتلا به نوع بدخیم ویروسهای HPV ۱۶ و ۱۸ و موثر نبودن روشهای درمانی، امکان بروز سرطانهای مقعد و آلت تناسلی در مردان و سرطان دهانه واژن، رحم و مقعد در زنان وجود خواهد داشت. تشخیص و درمان دیرهنگام این بیماری میتواند جان انسانها را بهخطر بیندازد؛ زیرا در مراحل پیشرفته امکان بروز سرطان رحم و دهانه واژن در زنان و سرطان آلت تناسلی و مقعد در مردان وجود دارد. بیماران مبتلا به زگیل تناسلی نوع 6 بایستی بدانند که در افرادی که فعالیت جنسی و مقاریت دارند ویروس HPV و عود آن شایع است و دوره نهفته آن می تواند طولانی و متغییر باشد و مدت عفونت و روش های پیشگیری کاملا مشخص نمی باشد. زنانی که دچار تغییرات پیش سرطانی در رحم می شوند، نیاز به درمان دارند تا اطمینان حاصل شود که این سلول ها به سلول های سرطانی تبدیل نمی شوند.  

در صورت ابتلا به دیگر شرایط پزشکی مخصوصا موارد زیر باید در ارتباط با مصرف این دارو از پزشک یا داروساز خود سوال کنید. چه بیماریهای پوستی می تواند با زگیل تناسلی اشتباه شوند ؟ در خانم ها در داخل مهبل رشد می کند وگاهی بدون اطلاع از این موضوع به همسر خود انتقال می دهند. ویروسهای HPV ۱۶ و ۱۸ عامل نوع بدخیم و گونهی ۶ و ۱۱ عامل ایجاد زگیلهای خوشخیم در ناحیه تناسلی هستند. از آنجایی که زگیل ناحیه تناسلی در جنس مونث در طولانی مدت احتمال ابتلا به سرطان گردن رحم را افزایش میدهد. واکسن سرواریکس (Cervarix): این واکسن در برابر ۲ گونه ویروس HPV پرخطر ۱۶ و ۱۸ بدن را ایمن میکند. این ویروس از طریق تماس پوستی هم می تواند انتقال داده شود و نیازی نیست که باکرگی فرد از دست برود تا انتقال داده شود. هر دو نوع واکسن باید زمانی تزریق شود که فرد هنوز از لحاظ جنسی فعال نشده باشد زیرا این واکسنها قبل از اینکه فرد در معرض ویروس HPV قرار بگیرد تأثیر بیشتری میگذارند. بهدلیل شیوع بیشازحد این بیماری در سراسر جهان، آگاهی و اطلاعرسانی در مورد سلامت جنسی و راههای انتقال زگیل تناسلی اهمیت فراوانی دارد. 

برای درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان روشهای مختلفی وجود دارد. ایا قارچ گانودرما می تواند موثر در درمان زگیل تناسلی باشد؟ کرایوتراپی یا سرمادرمانی، لیزردرمانی، تجویز پمادهای موضعی و جراحی روشهای پرکاربرد و موثر درمان قطعی زگیل تناسلی به شمار میروند. آیا این واکسن می تواند بر علیه تمامی ویروس های عامل زگیل تناسلی موثر باشد؟ لوامیزول در بیماری های عفونی باکتریایی یا ویروسی و آرتریت روماتوئید نیز به عنوان داروی کمکی استفاده می شود. تجویز پمادهای موضعی اغلب در مراحل اولیه بیماری صورت میگیرد و باید روی زگیلها مالیده شود تا رشد آنها متوقف شود. گونههای ۱،۲،۳،۴،۲۷ و ۵۷ ویروس HPV عامل ایجاد زگیلهای پوستی دست و پا هستند که با استفاده از پمادهای موضعی به سرعت درمان میشوند. سالانه مردان و زنان بسیاری به بیماری زگیل تناسلی مبتلا میشوند؛ به همین دلیل آگاهی از روشهای پیشگیری از آن و راههای انتقال زگیل تناسلی میتواند سرعت رشد آن را کاهش دهد. استفاده از کاندوم حین آمیزش جنسی به معنای حفاظت کامل در برابر ویروس نیست؛ بلکه میتواند تا حدود۷۰ درصد از شما محافظت کند. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا بهطور کامل پاسخ این سوالات را برای شما توضیح دهیم. خطر، بیشتر برای خود افراد است چون در فرم های بدخیم باید خطر سرطان دهانه رحم را پیگیری کنند.

این درمان را می توان در مطب پزشک با بی حسی موضعی انجام داد. روش کار به این صورت است که ۲ بار تزریق با فاصله ۶ ماهه انجام می شود. بعضاً ممکن است نیاز به تکرار این کار باشد تا بهبود کامل حاصل شود. از آنجایی که روشهای درمانی مختلفی برای زگیل تناسلی وجود دارد و تنها ۱۰ درصد افراد به نوع بدخیم این بیماری مبتلا میشوند، احتمال بهبود این بیماری بسیار بالا است. آیا درمان قطعی برای زگیل تناسلی در زنان و مردان وجود دارد؟ انتقال زگیل تناسلی از طریق اپیلاسیون: اپیلاسیون و رفع موهای زائد بدن در آرایشگاهها و مکانهای غیربهداشتی و عدماستفاده از وسایل یکبارمصرف، امکان سرایت زگیل تناسلی را بالا میبرد. آیا امکان انتقال زگیل تناسلی از طریق استخر وجود دارد؟ قابلیت نفوذ لیزر در عمق ، امکان تهاجم کامل تری را به ویروس فراهم می کند . واکسن ها می توانند در برابر برخی زگیل های HPV تناسلی محافظت ایجاد کنند. برخی از تیپ های ویروس HPV عامل ایجاد زگیل های تناسلی شناخته شده اند. انتقال زگیل تناسلی از طریق استخر: انتقال ویروس از طریق آب استخر امکانپذیر نیست؛ اما از طریق سونا و اتاق بخار آلوده میتواند منتقل شود. زگیل تناسلی که به دنبال الودگی با ویروس پاپیلوما انسانی یاHPV،ایجاد میشود میتواند با عوارض ناگواری همراه بشود ،در این نوشتار شما را با علت و علایم زگیل تناسلی آشنا خواهیم کرد و پاسخ این سوال که زگيل تناسلی در زنان چه عوارضی دارد ، را خواهید یافت.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 6201 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

نگران گسترش سریع سویه اٌمیکرون و تأثیرات آن

يکشنبه 5 دی 1400
21:01
خبرنگار ایرانی

 این اولین بار از زمان شروع همه گیری کووید۱۹ در فرانسه است که آمار موارد ابتلا به این بیماری از ۱۰۰ هزار نفر عبور کرده است.

بر اساس گزارش ها، برای سه روز متوالی آمار موارد ابتلا به کووید۱۹ در این کشور به بالاترین حد خود رسیده است.

مقامات محلی نگران گسترش سریع سویه اٌمیکرون و تأثیرات آن هستند.

رنگ‌بندی فوق‌العاده «امیکرونی» شهرهای کشور در راه است/ تجربه تلخ کشورهای دیگر در مبارزه با سویه جدید
پیش از این نیز در روز جمعه، مقامات بهداشتی این کشور به بزرگسالان توصیه کرده بودند که با گذشت سه ماه از تزریق دٌز دوم واکسن کرونا نسبت به دریافت دز یادآور این واکسن اقدام کنند.

بر اساس گزارش ها، دولت فرانسه در نظر دارد تا گواهی سلامت واکسیناسیون صادر شده برای افراد واکسینه شده را تنها در صورتی معتبر بداند که افراد نسبت به تزریق دز یادآور واکسن کرونا اقدام کنند.

در فرانسه افراد برای دسترسی به کافی شاپ ها، رستوران‌ها و فضاهای عمومی و همچنین برای انجام سفرهای بین‌المللی به گواهی سلامت واکسیناسیون نیاز دارند.

از زمان آغاز همه‌گیری کووید۱۹، فرانسه ۱۲۲ هزار و ۵۴۶ مورد مرگ ناشی از عوارض ابتلا به این بیماری را ثبت کرده است.

تاکنون ۷۶.۵ درصد از جمعیت فرانسه به طور کامل واکسینه شده اند.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 169 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

منظور از مؤسسه حقوقی چیست ؟

يکشنبه 5 دی 1400
20:59
خبرنگار ایرانی

تعریف مؤسسه

قبل از اینکه به تعریف و مشخصات یک مؤسسه حقوقی بپردازیم باید تعریف مشخصی از یک مؤسسه و انواع آن داشته باشیم . مؤسسات به دو بخش غیر انتفاعی مانند انجمن های اسلامی ، علمی ، احزاب و یا فعالیت های خیریه و مؤسسات انتفاعی که برای کسب درآمد ، تأمین  منافع مادی و تقسیم آنها بین اعضاء و سهامداران تأسیس می شوند ، مانند آموزشگاه های علمی ، فنی ، زبان و یا مدارس غیر انتفاعی .

تفاوت مؤسسه با شرکت

همانطور که گفته شد مؤسسه به دو بخش انتفاعی و غیرانتفاعی تقسیم می شوند ولی شرکت ها که تقریبا 27 نوع هستند و هرکدام مشخصات و ویژگی های مخصوص به خود دارند که عمدتاً براساس تعداد سهامداران و نقش آنها در شرکت تعریف می گردند .

مؤسسه حقوقی چیست ؟

مؤسسات حقوقی عموماً توسط چند وکیل تأسیس می شوند که جزو مؤسسات غیر تجاری قرار می گیرند و عمده فعالیت آنها برطرف کردن نیازها و سؤالات افرادی است که به دلایل گوناگون نیازمند ارائه خدمات و مشاوره های حقوقی می باشند .

در پاره ای از موارد اشخاص غیرذیصلاح و نا آشنا با مسائل حقوقی اقدام به تأسیس مؤسسه حقوقی می نمایند و در حقیقت تبدیل به بنگاه های کارچاق کنی می شوند . درخصوص تأسیس و راه اندازی مؤسسه حقوقی به این موارد باید توجه کرد .

·       شرایط تأسیس مؤسسه حقوقی .

·       وظایف مؤسسه حقوقی .

·       مزایا و معایب مؤسسات حقوقی .

·       تفاوت مؤسسات حقوقی با دفاتر وکالت .   

1        شرایط تأسیس مؤسسه حقوقی

تا سال 1391 تأسیس مؤسسه حقوقی منوط به حضور حداقل 3 وکیل که یکی از آنها می بایست حداقل ده سال سابقه فعال وکالت داشته است می بود . لکن در سال 1391 طی بخشنامه ای از سوی مدیرکل ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری این شروط برداشته شد و با اینکه مورد اعتراض بسیاری از وکلا قرارگرفت ، ولی دیوان عدالت اداری آن را ناقض قوانین تشخیص نداد .

2      وظایف مؤسسات حقوقی

عمده وظایف این مؤسسات عبارتند از :

_  ارائه خدمات و مشاوره های حقوقی به کلیه اشخاص حقیقی ، حقوقی داخل و خارجی .

_  تقبل وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و یا خارجی به جهت و به منظور دفاع از حقوق موکلین در مراجع قضایی داخلی ، خارجی و بین المللی

_  قبول وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی به عنوان معتمد در کلیه سازمان ها ، ادارات ، ارگان های دولتی و غیردولتی .

_  قبول داوری و معرفی داوران داخلی و خارجی  جهت رفع اختلافات در خارج از دادگاه های داخلی و خارجی

_  ارائه مشاوره ، برگزاری جلسات کارآموزی برای دانشجویان و کارآموزان رشته های حقوق .

_   انجام تمامی فعالیت ها و خدمات حقوقی مجاز برای رسیدن به اهداف مؤسسات و رفع مشکلات و معظلات حقوقی و منفع موکلین .

تفاوت مؤسسات حقوقی با دفاتر وکالت

یک دفتر وکالت که می بایست دارای پروانه وکالت باشد ، تنها شخص وکیل در آن فعالیت دارد و نیز فقط در شهری که پروانه وکالت او در آن صادر گردیده قابل فعالیت است ، دفتر وکالت نیاز به ثبت ندارد ولی مؤسسه حقوقی ارای مزایایی چون فعالیت غیرمحدود در داخل و خارج کشور و شهرهای گوناگون است .          


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 141 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

این خودرو در ابتدا از مسیر خود منحرف شده

يکشنبه 5 دی 1400
15:03
خبرنگار ایرانی

 

سرهنگ جاور صفاری شامگاه شنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به حادثه جان باختن یک کودک ۱۱ ساله در حادثه تصادف در جاده لاریخانی سیاهکل به دلیل بی احتیاطی راننده کامیون و عدم استفاده از زنجیر چرخ در مسیر برفی، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز جمعه رخ داده است.

 
وی با بیان اینکه در این حادثه یک دستگاه کامیون کشنده تریلی از دیلمان به سمت سیاهکل در حال حرکت بوده که در کیلومتر سه جاده دیلمان در محوری که یخبندان بوده این خودرو به دلیل عدم استفاده از زنجیر چرخ و رعایت نکردن سرعت مطمئنه کنترل و هدایت وسیله نقلیه را از دست خارج شده است.
 
سرهنگ صفاری ادامه داد: این خودرو در ابتدا از مسیر خود منحرف شده و با توجه به سراشیبی بودن مسیر با پنج دستگاه خودروی پارک شده در کنار جاده برخورد و در این حادثه سه نفر مصدوم شدند.
 
وی با بیان اینکه در این حادثه دختر بچه ۱۱ ساله به دلیل شدن جراحت وارده پس از انتقال به مرکز درمانی فوت می‌کند، افزود: با توجه به گزارشات دریافتی حال دو مصدوم دیگر مساعد است.
 
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه عدم رعایت سرعت مطمئنه از سوی کامیون کشنده و عدم توانایی کنترل خودرو در جاده لغزنده بوده است، گفت: با توجه به بارش برف روزهای گذشته و یخبندان برابر ماده ۱۸۹ آئین نامه راهنمایی و رانندگی رانندگان باید از زنجیر چرخ و لاستیک یخ شکن در این محورها استفاده کنند.
 
وی تأکید کرد: تردد بدون استفاده از تجهیزات ایمنی زمستانی برای رانندگان در این محورها ممنوع است.
 
سرهنگ جاور با اشاره به اجرای طرح زمستانی پلیس راه در محورهای کوهستانی استان گیلان، گفت: نیروهای پلیس از اول آذر ماه امسال در قالب این طرح در محورهای استان به ویژه محورهای کوهستانی مستقر هستند.
 
وی ادامه داد: پلیس علاوه بر اعلام قانون رانندگان متخلف از تردد آنها در محورهای برفی جلوگیری می‌کند.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 159 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

میتوان حسابهای مختلف اینستاگرام و فیسبوک را به هم متصل کرد

يکشنبه 5 دی 1400
15:01
خبرنگار ایرانی

به دلیل وجود تعداد زیادی از دستهبندیهای شغلی و فعالیت بیش از 300 میلیون کاربر فعال در این شبکه اجتماعی، نیاز به محتوای برنامهریزی شده و هدفمند روز به روز افزایش مییابد. بنابراین باید سعی کنید از طریق تولید محتوای مناسب در پیج و تبلیغات پیجتان اقدام به جذب طبیعی فالوورهای هدفمند و وفادار نمائید که بتوانند مشتری خدمات و محصولاتتان باشند. قرار دادن پست در اکسپلور بر مبنای یک سری از الگوریتم های کاملا پیشرفته انجام می شود و به تعداد فالوورهای شما، تعداد دنبال کنندگان فالوورهای شما و همچنین تعداد دنبال شوندگان آنها دارد. بدون شک مدیریت پیج اینستاگرام به صورت صحیح در جذب مخاطب تاثیر بسزایی داشته اما میزان جذب مخاطب و تعداد افزایش فالوورهای اینستاگرام قابل پیش بینی و تخمین نیست. زمانی که یک اکانت اینستاگرام را به طور موقت حذف یا غیر فعال میکنید، محتوای آن تا زمانی غیر قابل دسترس میشود که مجددا در اکانت خود لاگین نشوید. در سایت هایی مانند فیسبوک یا یوتیوب نیز، سطح دسترسی های پایین تر از مدیریت کل، قابل تعریف است تا در صورت بروز تخلف احتمالی، آن فرد نتواند اکانت شما را به صورت کامل صاحب شود یا پاک کند. ما نحوه ورود به اینستاگرام با فیسبوک را نیز به شما آموزش میدهیم.

 
میتوان حسابهای مختلف اینستاگرام و فیسبوک را به هم متصل کرد. بنابراین در صورتیکه مایل به دریافت پاسخ هستید، پست الکترونیک خود را وارد کنید. وگرنه میتوانید هر تعداد اکانت که مایل باشید بسازید. جالب است بدانید که عدد ۵ تعداد حسابهایی است که میتوانید همزمان در اینستاگرام داشته باشید. اینگونه نیست که تصور کنید بهمحض اینکه پیج را به ادمین اینستاگرام تحویل میدهید یک معجزه بزرگ ایجاد میشود و در چشم به هم زدنی کسبوکار شما بارونق بسیار فراوان روبرو خواهد شد و مشتریها پشت خط تلفن شما ساعتها منتظر خواهند ماند؛ چون اگر با این تصور پیش بروید قطعاً در زمانی بسیار کوتاه پیج اینستاگرامتان نابود خواهد شد و چیزی نیست جزء یک صفحه که هیچ بازخورد و فایدهای برای شما ندارد، پس اگر موافق هدر دادن وقت و هزینه خود نیستید ادامه این مطلب را با دقت مطالعه کنید تا با شاخصهای مهم یک ادمین اینستاگرام آشنا شوید و میتوانید افراد و گزینههای موردنظر خود را با معیارهای درستتری بررسی کنید.
 
 
اگر می خواهید افراد روی پیوند شما کلیک کنند ، بهتر است خود را به خوبی معرفی کنید و سپس آنها را به کلیک تشویق کنید. در واقع شما اقدام به استخدام ادمین اینستاگرام برای پیج خود خواهید کرد که به صورت دورکاری پیج شما را مدیریت می کنند. شما تنها کافیست نظاره گر پیج فعال خود باشید و مابقی کارها را به ادمین اینستاگرام خود بسپارید. نرم افزار Grids بیشتر امکاناتی را که برای مدیریت اکانت خود در محیط دسکتاپ نیاز دارید را فراهم میکند. برنامه ریزی ارسال پست در ساعات مشخص، محافظت از محتواهای تولید شده در پیجتان، مدیریت فالوورها و اطلاعات آماری و تحلیلی پیج بخشی از قابلیتهایی است که از طریق نرم افزار CROWDFIRE در اختیار شما قرار میگیرد.این نرم افزار هم برای مدیریت شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام به کار میرود و قابلیتهای زیادی را دراین زمینه ارائه میدهد. باید بدانید که استخدام ادمین پیج اینستاگرام به شما این امکان را میدهد که کار خود را به صورت حرفه ای تری پیش ببرید و تمرکز لازم برای رسیدن به اهدافتان را در اختیار داشته باشید. وقتی از مدیریت اینستاگرام صحبت می کنیم در واقع از بررسی کسب و کار، سلیقه گرافیکی مشتریان کسب و کار، طراحی یک قالب اختصاصی برای پست، گردآوری محتوای متنی و تصویری و سپس ادغام انواع محتوا با قالب پست جهت ایجاد یک طرح گرافیکی زیبا و حرفه ای و انتشار روزانه و منظم پست یا استوری ها یا هر دو در پیج صحبت می کنیم.
 
کارشناسان ما با بررسی پیج و موضوع کاری شما، پیشنهاداتی را جهت بهتر شدن پیج به شما خواهند داد و پس از دریافت ایده های تولید محتوا از شما و طراحی گرافیک، اقدام به طراحی قالب پست اختصاصی خواهند کرد و سپس کاملاً منظم و برنامه ریزی شده اقدام به انتشار آنها در پیج خواهند کرد تا پیج شما شاهد بروزرسانی های مداوم باشد و همواره بتوانید رضایت دنبال کنندگان خود را جلب نمائید. ابزار RSS اخبار و اطلاعیه هایی که در سایت منتشر میشود را بصورت خودکار و با قالب سفارشی شده به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ارسال مینماید. آیکون سه نقطه موجود در گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس کنید. در سیستم اندرویدی، آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید. در آخر یک پیام برای شما می آید در این پیام به شما می گوید که آیا میخواهید پسورد خود را سیو کنید یا خیر.
 
جهت کسب اطلاعات کاملتر در مورد دیجیتال مارکتینگ به نشونت یا این لینک مراجعه کنید.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 60717 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

مدیریت بنادر محلی ماداگاسکار اعلام کرد

سه شنبه 30 آذر 1400
13:42
خبرنگار ایرانی

 به نقل از ایرنا از این خبرگزاری، در نتیجه غرق این کشتی، ۶۰ تن دیگر نیز مصدوم شدند.

 
مدیریت بنادر محلی ماداگاسکار اعلام کرد که این کشتی حامل ۱۳۰ مسافر بوده که ۴۵ نفر آنان نجات پیدا کردند.
 
این اداره اعلام کرد که گفته می شود که این کشتی، یک کشتی چوبی بوده و مجوز لازم برای انتقال مسافر را نداشته است.
 
براساس اطلاعات اولیه، موتور این کشتی بامداد روز دوشنبه خراب می شود و پس از این رویداد کشتی با صخره های نزدیک ساحل برخورد کرده است.
 
عملیات امداد ونجات همچنان ادامه دارد و در این عملیات یگان‌های ژاندارمری، نیروی دریایی ماداگاسکار و ساکنان محلی حضور دارند.
 
ماداگاسکار کشوری جزیره‌ای است که در غرب قارهٔ آفریقا قرار دارد و در آب‌های اقیانوس هند جای گرفته‌ و چهارمین جزیره بزرگ جهان به شمار می‌رود.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 152 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

شرایط ثبت شرکت های بازرگانی

سه شنبه 30 آذر 1400
13:41
خبرنگار ایرانی

پر واضح است که شرط لازمه برای ماندگاری در ذهن مخاطبین و مشتریان داشتن یک نام و یا علامت تجاری خاص و منحصر به فرد است.این نام تجاری و یا علامت تجاری به نوعی معرف اصلی افراد و شرکت های سازنده می باشد.ثبت برند به منظور ایجاد تفاوت میان افراد،محصولات و خدماتشان از یکدیگر به کار می رود و همین امر سبب می شود که رقبا با ارائه خدمات مشابه نمی توانند از زحمات صاحب برند سوءاستفاده کنند و در صورتی که افرادی این عمل را انجام دهند فردی که قبلا به ثبت برند مورد نظر پرداخته است این اجازه را دارد که با استناد بر گواهی ثبت برند به شکایت از شخص مورد نظر بپردازد. منظور از اشخاص، افرادی هستند که در شرکت یا موسسه دارای سمت می باشند که خود به دو نوع شخص حقیقی و حقوقی تقسیم می شود. به طور کلی برند یا نام تجاری به دو صورت لاتین و غیر لاتین در دنیای کسب و کار استفاده می شود.استفاده از برند به معنای استفاده از انحصار یک امتیاز از یک کالا یا خدمات خاص است این امر طوری صورت می گیرد که حق سوء استفاده یا کپی و یا حتی اعمال تحریم از آن سلب می شود.برند ها به صورت نوشته تجاری یا لوگو تایپ یا نوشته تجاری و لوگو جداگانه مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ثبت برند در راه روشن

 
اداره مالكیت صنعتی کپی اعتراض نامه را به متقاضی ارائه نموده و طی یک مهلت ۲۰ روزه این فرصت را به متقاضی بدهد تا نظر خود را اعلام نماید.همچنین متقاضی می تواند یادداشتی به انضمام استدلال به اداره ذکر شده بفرستد در غیر این صورت اظهانامه وی رد خواهد شد. پس از بازبینی اطلاعات وارد شده گزینه پذیرش نهایی را انتخاب کنید. پیش از انجام ثبت برند ، می بایست اظهارنامه ثبت نام و علامت تجاری به اداره ثبت علائم تجاری تحویل داده شود که این کار در سریع ترین زمان توسط کارشناسان ثبت شرکت کریم خان صورت می پذیرد.سپس کارشناسان اداره ثبت علامت تجاری اقدام به بررسی نام و برند نموده و پس از سپری شدن مدتی اقدام به رد یا تایید برند می کنند.در صورتی که برند و نام تجاری مورد تایید قرار گرفت کارشناسان ثبت شرکت کریم خان اقدام به تکمیل مدارک نموده و چنانچه نام تجاری و برند مورد تایید اداره ثبت برند قرار نگرفت با توجه به نظراتی که کارشناسان ارائه داده اند میبایست نقص موجود در برند را رفع نمایند.پس از گذراندن مراحل فوق به منظور ثبت برند باید یک آگهی تقاضا ترتیب دهند.در این مرحله در صورتی که شخصی اعم از حقیقی و حقوقی شکایتی مبنی بر تکراری بودن نام یا علامت و یا کپی برداری و سوءاستفاده از نام نداشته باشد پس از گذشت زمان قانونی ثبت برند صورت می پذیرد.برای ثبت برند در ایران ، پس از استعلام های اولیه توسط مشاوران ثبت کریم خان ، می بایست اظهارنامه شما در سامانه اداره مالکیت صنعتی ثبت شود ، پس از گذشت ۴۵ الی ۹۰ روز پس از ثبت اظهارنامه کارشناسان اداره نظر نهایی را در مورد علامت مورد نظر اعلام نموده و در صورت مورد تایید قرار گرفتن نام ، آگهی تقاضا جهت ثبت علامت در ایران صادر می شود.از زمان چاپ آگهی تقاضا در روزنامه رسمی کشور ، به مدت ۳۰ روز مهلت به اشخاص حقیقی و حقوقی داده می شود تا در صورت داشتن اعتراض به ثبت این برند ، اعتراض خود را با ذکر مستندات به اداره مالکیت صنعتی ارائه کنند.درصورت گذشت ۳۰ روز از زمان چاپ آگهی تقاضا و عدم اعتراض نسبت به ثبت برند در ایران ، آگهی دوم (آگهی رسمی ثبت علامت) در روزنامه رسمی کشور چاپ می شود و در پایان تصدیق ۱۰ ساله برند صادر گردید و به مالک ارائه می گردد.این نکته شایان توجه است که مشاورین و کارشناسان ثبت شرکت کریم خان جهت جلوگیری از هدر رفتن زمان به صورت تخصصی برند شما را استعلام می نمایند.در ادامه با ما همراه باشید تا به توضیحی اجمالی در رابطه با استعلام برند بپردازیم.
 

ثبت شرکت در راه روشن

 
در دنیای امروز که کسب و کارها بر پایه تکنولوژی پیش می رود، داشتن برند یک امر کاملا ضروری است. 2. درگیری با احساس و عواطف مخاطب با ثبت برند مناسب : شما می توانید پیش از ثبت برند به این نکته توجه داشته باشید که احساسات مشتری را به وسیله برند خود تحت تاثیر قرار دهید. انتخاب نام و برند یکی از اصول اساسی در شروع یک کسب وکار جدید است.با ثبت برند درواقع قدمی جهت شناسایی محصولا و خدمات به مشتری برداشته اید.همچنین می توان از انتخاب نام تجاری بعنوان یکی از اصول مهم و اساسی در شروع کار جدید یاد کرد که باید در برگزیدن آن دقت لازم را به عمل بیاورید.نام تجاری که انتخاب می کنید باید ساده باشد تا بدین ترتیب برند شما به سهولت تلفظ شده و به خاطر سپرده شود.یکی از مهم ترین نکاتی که باید در انتخاب نام تجاری مورد توجه قرار داد این است که طریقه تلفظ برند باید با شکل نگارشی آن یکی باشد تا مشکلی در سرچ اینترنت کاربران به وجود نیاید در حقیقت یکی دیگر از ویژگی های لازم و اساسی در ثبت برند ، اینترنت پذیر بودن آن است.توجه به این نکته ضروری است که در دنیای امروز کار و تجارت زمانی شکوفا می شود که وارد اینترنت و فضای مجازی شده باشد، یافتن نامی که برای وب آشنا باشد را می توان لازمه این کار دانست.یکی از نکات دیگری که در مورد نام تجاری در وب می توان به آن اشاره داشت تبلیغات است.
 
یا هر هدف دیگری که شرکت میتواند دنبال نماید . ثبت برند می تواند به بهره وری و حاشیه امنیتی شرکت ها و ارگان ها و کارخانجات کمک شایان توجهی نماید.لازم به ذکر است که ادارات استاندارد و اداره بهداشت ، غذا ، دارو و ادارات محیط زیست برای اعطای مجوز یا پروانه از شما تقاضای برند می نمایند.داشتن یک برند و یا ثبت برند (انتخاب اسم برند) در نتیجه برند سازی می تواند در موثر بودن هدف شرکت ها و ارگان ها و محصولات در جهت ورود به بازار رقابت کمک کند و در نتیجه می تواند باعث ورود محصولات و دیگر خدمات توسط همان برند بدون پرداخت هزینه اضافی جهت ثبت برندی جدید و حضور در عرصه رقابت بدون هزینه برند سازی گردد.در ادامه ثبت شرکت کریم خان ۹ نکته مهم جهت انتخاب برند یا نام تجاری را در اختیار شما قرار می دهد. بعد از تکمیل مدارک مورد نظر سازمان نامه ای مبنی بر اجازه تأسیس شرکت و ثبت نزد مرجع ثبت شرکتها را صادر خواهد کرد. یک نسخه از مدارک در بایگانی اداره ثبت نگاهداری و نسخه دیگر از مدارک بعد از مهر شدن تحویل متقاضی می شود. مسلماً هیچ شرکتی دوست ندارد بعد از سالها تلاش برای یافتن بازار فروش مناسب محصول خود، براحتی این بازار را از دست بدهد.
 
بخوانید:

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 7371 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

داشتن پوست صاف و شفاف همیشه طرف‌دار زیادی دارد

يکشنبه 28 آذر 1400
18:45
خبرنگار ایرانی

 داشتن پوست صاف و شفاف همیشه طرف‌دار زیادی دارد و همه خانم‌ها دوست دارند که پوست کاملاً صاف و درخشان داشته باشند، اما گاهی افراد به دلیل جوش‌ها و پوسته‌پوسته شدن پوست صورت ممکن است از این ویژگی مثبت بهره‌مند نباشند و مشکلاتی که در پوست شما ممکن است به وجود بیاید شامل آفتاب‌سوختگی، آسیب‌دیدگی مستقیم پوست، عفونت و جوش و لک ها می‌باشد. این مطلب در مورد معرفی بهترین کرم ها برای پوسته پوسته شدن صورت است.

 
معمولاً شما به دنبال پیداکردن روش‌های درمانی با بهترین محصولات مراقبتی هستید که شاید این سؤال‌ها در ذهنتان شکل بگیرد که چه نوع کرمی استفاده بکنیم؟ کرم از چه برندی باشد؟ آیا کرم و مواد بهداشتی پوست تأثیرگذار هستند؟ در ادامه دلایل استفاده از آنها با معرفی بهترین برندها را خدمتتان توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید.
پوسته پوسته شدن پوست یک صدمه و مشکل ناخواسته‌ای است که باعث ازبین‌رفتن لایه رویی پوستتان می‌گردد. پوست‌های شما مرتباً در معرض عناصر محیطی قرار داشته که باعث تحریک و آسیب‌دیدن آنها می‌گردد. مواردی همانند تابش مستقیم خورشید، باد، گرما، خشکی و رطوبت بیش از حد باعث بروز این مشکلات خواهد شد. پوسته‌پوسته شدن پوست همچنین می‌تواند ناشی از بیماری نیز باشد که ممکن است در جایی غیر از پوست شما شروع شود.
 
نکات مهم استفاده از کرم‌ها برای پوسته‌پوسته شدن صورت
یکی از راه‌های بهبود عارضه‌های پوستی و رفع مشکلات پوسته‌پوسته شدن و خارش و ناراحتی‌ها، استفاده از بهترین محصولات مراقبتی و کرم‌ها می‌باشد. شما باید در انتخاب و مصرف محصولات مراقبتی دقت لازم را داشته باشید.
حتماً از مرطوب‌کننده‌های استفاده کنید که رایحه و عطر نداشته باشد و طبق تحقیقات، مرطوب‌کننده‌های حاوی یک یا چند مورد ترکیبات کره شی، لاکتیک اسید، اسید هیالورونیک، دی متیکون، گلیسیرین، لانولین، روغن معدنی ممکن است باعث تسکین این عارضه گردند. محصولاتی که پوست صورت را خشک می‌کنند و باید از مصرف آنها جلوگیری نمایید، به‌محض رویت پوسته شدن پوست‌ها باید از محصولاتی که دارای الکل آلفا، هیدروکسی اسیدها، بنزوئیل، پراکسید، رتینوئیدهای موضعی هستند را قطع کنید.
 
استفاده از کرم‌های کورتیزون هم برای مشکلات پوستی بسیار مفید هستند و باتوجه‌به علت عارضه‌ها می‌توانید یک کرم بدون نسخه کورتیزون همانند هیدروکورتیزون استفاده نموده که باعث کاهش التهاب و بهبود پوست می‌شود. هر روز باید ضدآفتاب زده و با این کرم می‌توانید برای رفع آسیب‌دیدگی‌ها اقدام نمایید. ضدآفتاب مقاوم در برابر آب با SPF 30 یا بالاتر بهترین گزینه برای این امر هستند.
 
از محصولات دارای آلوئه‌ورا استفاده کنید. خواص ضدالتهابی آلوئه‌ورا به درمان پوسته‌پوسته شدن پوست بسیار کمک خواهد کرد.
 
همچنین استفاده از کرم‌های حاوی جو دور نیز می‌تواند باعث رفع مشکلات خشکی پوست گردد و عصاره‌های جو دو سر دارای خواص ضدالتهابی و آنتی‌اکسیدان می‌باشند و این ماده به درمان پوسته‌پوسته شدن کمک زیادی می‌کند.
 
همچنین برخی مطالعات نشان می‌دهد که عسل نیز تأثیر شگفت‌انگیزی بر سلامت بدن داشته و برای بسیاری از بیماری‌ها مفید می‌باشد و برخی مطالعات نشان می‌دهد که عسل به‌عنوان درمان خانگی باعث کاهش التهاب پوست می‌گردد و مرطوب‌کننده‌هایی که عسل دارند نیز یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای خرید بهترین کرم پوست می‌باشد.
 
اطلاعات بیشتر:

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 3238 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

بهترین قیمت بک لینک و تعرفه خرید بک لینک دائمی با کیفیت

شنبه 20 آذر 1400
19:12
خبرنگار ایرانی

باید برای جلوه دادن طبیعی بودن بک لینک ها سعی کنید از سایتهایی که دارای آتوریتی پایینتری هم هستند ،لینک دریافت کنید! رده بندی گوگل و بهینه بودن سئو سایت یکی از مهمترین چالش ها برای بالابردن بازدید سایت های مختلف است. بیشتر در وب سایت های محبوب و پر بازدید قرار داده شود بهتر دیده خواهند شد و موجب رشد و توسعه آن شغل یا برند می گردد. با خبرنگار ایرانی همراه باشید.

با رعایت کردن اصول و نکات گفته شده و خلاقیت داشتن در مورد رپورتاژ آگهی رایگان می توانید تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید و در بعضی مواقع ممکن است سایت های دیگر از مطالب وب سایت شما استفاده کننده و آن ها را بازنشر دهند که این کار باعث بالا رفتن رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می شود. سئو خارجی (Off-Page Seo) به تکنیک یا فعالیتهایی گفته میشود که خارج از سایت شما انجام خواهد شد و میتوانید برای بهبود موقعیت یک وبسایت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERPs) از این تکنیک استفاده کنید. چرا که در قوانین گوگل گفته شده است اگر وبسایتی شروع به خرید بک لینک کند یا دستی لینکی را بسازد جریمه و از نتایج حذف خواهد شد.

قیمت خرید بک لینک خارجی قوی

 
تا چند سال پیش وبمستر ها بک لینک را فقط بصورت تبلیغات متنی میشناختند که در سایتهای مختلف قرار میگرفت و قیمت خرید بک لینک در سئوسل که رنک بالاتری در گوگل داشتند بیشتر بود . پس اگر هدفتان از خرید رپورتاژ آگهی، رشد بیشتر در زمینه های ذکر شده است، باید ابتدا سایتتان را به وضعیت نسبتا خوبی برسانید سپس برای خرید رپورتاژ آگهی اقدام کنید. خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی، ( رپورتاژ آگهی چیست ) هر دو در بهبود سئو یک وب سایت تاثیر گذارند اما بیان این که کدام یک تاثیر بیشتری روی سئو دارند آسان نیست، زیرا تاثیر هر یک از آن ها بستگی به استراتژی هایی دارد که شما برای بهبود سایت و کسب و کار خود طرح می کنید. اما یک رپورتاژ خوب و جذاب چه ویژگی هایی دارد؟ انتشار یک رپورتاژ آگهی جذاب در رسانه های مشهور و معتبر علاوه بر کمک کردن به بیشتر دیده شدن برند شما، هزاران کاربر را می تواند به کسب و کار شما هدایت کند و باعث پیشرفت سئو و بهبود رتبه وب سایت شما در گوگل شود. تمامی خبرگزاری های مشهور و موفق برای نوشتن یک خبر جذاب از شورای تیتر استفاده می کنند.

خرید بک لینک طبیعی

تیتر رپورتاژ اولین متنی است که مخاطب با آن روبرو می شود. نکته قابل توجه این است که همه ما می دانیم که یکی از مهمترین فاکتورهای گوگل برای تعیین جایگاه سایت در نتایج جستجو، کیفیت لینک های دریافتی است و نه صرفا تعداد آن. چرا که با این کار ممکن است که گوگل این سایت ها را پنالتی یا مجازات کرده و اکثر پنالتیهای گوگل متاسفانه به هیچ عنوان قابل بازیابی و جبران کامل نیستند! به عنوان مثال اگر یک سایتی محتوای یکی از صفحات شما را کپی و آن را در سایت خود منتشر کند، نوعی برند منشن برای شما ایجاد شده است. این شرکت رپورتاژ تبلیغاتی و رپورتاژ خبری را در سایتهای معتبر و پربازدید منتشر کرده و کمک میکند که مخاطبین علاقمند راحتتر سایت شما را پیدا کنند. لینکهایی که در سایتهای معتبر خبری و پربازدید میگذارید، دائمی هستند و سالها در آرشیو سایت باقی خواهد ماند. 

خرید بک لینک فالو

متن رپرتاژ دائمی است، در صورتی که بک لینک دارای محدودیت زمانی است و نیاز به تمدید ماهانه یا سالانه دارند. در واقع شما با انتشار رپورتاژ، چند بکلینک دائمی از سایتهای معتبر دریافت میکنید و گوگل به این دلیل که توسط رسانههای معتبر معرفی شدهاید، جایگاه بهتری را برای شما در نظر میگیرد و اعتمادش روز به روز به شما بیشتر میشود. انکرتکست LSI به جای استفاده از کلمه کلیدی هدف، از هم معنی یا مشتقات آن استفاده میشود. در واقع به نوعی بیننده ترغیب می شود تا پس از آن همه معرفی سری به فروشگاه زده و از همان برند روغن مورد نظر را تهیه کند. یک رپورتاژ خود باید مخاطب را مشتاق به پیگیری کند و همچنین در انتها او را با محصول و خدمات آشنا کرده و در صورت امکان تبدیل به یک مشتری کند. تعداد کلمات متن یک رپورتاژ آگهی حرفه ای و استاندارد باید بین 350-800 باشد.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 6577 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

سایت کوتاه کننده لینک

پنجشنبه 27 آبان 1400
17:45
خبرنگار ایرانی

این سایت ها پس از کوتاه نمودن لینک، لینک جدید را بر روی دامین اصلی سایت در اختیار شما قرار می دهند. بهتر است از هر یک از سرویس های کوتاه کننده لینکی که می خواهید استفاده کنید اول ثبت نام نمایید و عضو شوید، زیرا با این روش بهتر می توانید لینک های خود را کنترل کرده و آمار دقیقی از آن ها در اختیار داشته باشید. لینک های طولانی را می توان با استفاده از ابزار های کوتاه کننده لینک کوتاه کرد. در این سرویس کاربرانی که لینک های کوتاه شده توسط شما را باز می کنند یک تبلیغ به آنها نمایش داده خواهد شد و آنها با تماشای کامل این تبلیغ موجبات درآمدزایی شما را فراهم می کنند و مبلغی به عنوان درامد به حساب شما افزوده شده و سپس به لینک اصلی منتقل خواهند شد.

 
برای این منظور کافی است که به یکی از سرویس های کوتاه کننده لینک وارد شوید و در داخل کادری که در مقابل شما باز می گردد لینک سایت خود را وارد نمایید و سپس دکمه shorten یا همان کوتاه کننده را انتخاب نمایید تا لینک جدید کوتاه شده برای شما نمایش داده شود. توجه کنید لینکی که وارد می کنید می تواند آدرس یک وب سایت، لینک اینستاگرام یا تلگرام باشد. افرادی که چند ماه بعد به این صفحات مراجعه می­کنند بر روی لینک شما کلیک می­کنند و نمی­توانند وارد صفحات محصول یا لینکهای شما شوند. از زمانی که اینترنت سر و کله اش پیدا شد، لینکها یا همان پیوند ها، راهی بودند که صفحات با یک دیگر ارتباط بر قرار نمایند. امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته است و خیلی از افراد از این راه درآمدهای بسیار خوبی کسب می کنند. آموزش کسب درآمد از اینترنت.
 
داخل این محصول به شما آموزش دادیم که چطور می­تونید کوتاه کننده­ی لینک اختصاصی خودتون رو بسازید. را نام برد به عبارت دیگر تمام آن چیزی که میتوانید آنها را به صورت یک فایل یا محصول دیجیتال ارائه نمایید، قابل فروش در این سایتها هستند. مورد دیگری هم که وجود داره این است که شما نمی­تونید کیفیت و ویژگی­های لینک­های کوتاه را در سرویس­های عمومی کوتاه کننده کنترل کنید. و اما روش دیگری که وجود دارد اینه که شما مشابه با کاری که ما کردیم یک کوتاه کننده لینک اختصاصی واسه خودتون کوتاه کنید. البته این موضوع تنها یکی از چندین دلایلی است که کاربران اینترنتی از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده می کنند.(در ادامه دلایل کوتاه کردن لینک را به طور مفصل بررسی خواهیم کرد) . بله عنوان این بخش را درست مشاهده کردید، شما علاوه بر استفاده از این همه خدمات سرویس های کوتاه کننده لینک می توانید با استفاده از آن ها به کسب درآمد بپردازید. کوتاه کننده لینک سفارشی امکان برند کردن لینک ها را فراهم می کند. پس از مدتی که میزان درآمد شما به حدی که سرویس مشخص نموده است رسید امکان برداشت وجه وجود دارد. امکان کسب درآمد هم در این سرویس فعال است و میتوانید با کوتاه کردن لینک درآمد کسب کنید.
 
برای کسب درآمد ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید، سپس لینک کوتاه کنید و لینک های خود را در سوشیال ها و سایت های دیگر به اشتراک بگذارید تا به ازای هر بازدید از آنها به درآمد شما اضافه شود. بسار نا امید کننده است اگر یک پست جذاب در شبکه های اجتماعی ایجادو متوجه شوید به خاطر چند کاراکتر اضافه نمی توانید آن را ارسال کنید.خوشبختانه در این گونه موارد می توانید از کوتاه کننده های لینک استفاده و محدودیت ها را از بین ببرید. گاهی در شبکههای اجتماعی مثل توییتر با محدودیت کارکتر مواجه میشویم. با گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی بهتر است در این شبکه ها لینک هایی را قرار دهیم و کاربران را به وب سایت خود دعوت نماییم. از جمله روش های کسب درآمد اینترنتی می توان به کوتاه نمودن لینک اشاره کرد. با استفاده از ویژگی Social Opt-in CTA می توانید لینک ها را بهبود دهید با یک پیام فراخوان که سپس در رسانه های اجتماعی به اشتراگ می کذارید. سپس مطابق با کلمات هدفمند محتواهای خود را حساب شده تولید کنید.
 
منبع:

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 8721 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|