تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید سیسیکم
خرید و فروش دامنه
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
خبرنگار ایرانی

خرید آنلاین طلا و جواهر

سه شنبه 25 آبان 1400
18:29
خبرنگار ایرانی

 

 
در طول تاریخ طلا همواره از اعتبار خاصی برخوردار بوده است. در زمان ادعای سلطنت حسینعلیمیرزا فرمانفرما، حاکم فارس، که از حمایت انگلیس نیز برخوردار بود، دستگاه دولتی آذربایجان و روسیه تزاری به طور رسمی از سلطنت محمدمیرزا جانبداری میکردند. در سال 1250ق/1834م بهدنبال فتح تهران، شاهزادگان و حکام نواحی مختلف ایران، به جز اصفهان و فارس، به فرمانبرداری از محمدشاه اقدام کردند. در این میان، منابعی نیز وجود دارد که از این نقش پررنگ، یعنی همراهی معتمدالدوله با محمدشاه و تثبیت حکومت او، یادی نکردهاند. این مسئله فرضیۀ ارتباط پنهانی معتمدالدوله با روسها را تقویت میکند. اگر در خواب خود جواهر و طلا را مشاهده کرده اید به این معنی است که روابط خود را ارزشمند میدانید و دوست دارید با دیگران ارتباط خوب و سازنده ای داشته باشید. و این حضرات قرار بود امکان بیشتری برای زندگی به مردم بدهند. این امکان بحد اعلا حاصل نخواهدشد مگر این که سطح زندگی ملل مختلف عالم بالا رود و مردم دنیا تحت هر رنگ پرچمی زیست میکنند بتوانند از هدایای خداوندی و منابع سرزمینی خود بنحو مطلوب استفاده کنند تا خود سیرشوند و بدیگران نیزنفع رسانند آنوقت است که میتوان امیدوار بود که گفتههای عالی اعلامیه حقوق بشر دایر بر این که هر کسی حق دارد کار داشته باشد و اجرت مناسب دریافت کند و مادران و کودکان باید تربیت و آموزش صحیح ببینند عملی خواهدگشت امروز بیش از هشتصد میلیون جمعیت دنیا در یک وضع اقتصادی ناگوار بسر میبرند در حالی که سرزمین اجدادی اغلب آنها از مخازن رو و زیرزمینی مملو است. 
 
در این سفر، منوچهرخان در اصل در سیمت پیشکار نصرتالدوله فیروزمیرزا، پسر شانزدهم عباسمیرزا9 (بامداد، 1357: 6/239)، فرستاده شد؛ اما درواقع، مدیریت سفر در دست او بود. قسم دوم آن است که فرض وارث از حد اعلی به حد ادنی نازل میگردد مثل تنزل حصه شوهر از نصف به ربع در صورتی که برای زوجه اولاد باشد وهمچنین تنزل حصه زن از ربع به ثمن در صورتی که برای زوج او اولاد باشد. البته بهار علت فرار ولیخان را نمینویسد و این در زمرﮤ مجهولاتِ تذکره است؛ اما علت آن را در روضةالصّفا بهوضوح میبینیم (هدایت، 1339: 10/79تا176) و نکتهای که از آن فهمیده میشود، این است که حس طمع و ولعِ فوقالعادﮤ معتمدالدوله به جواهرات که یکی از علاقههای او بود، برانگیخته شد. برای خوارداشت و بیاحترامی اسیر، ته ماندة شراب را بر او میریختند. او از بین مدّعیانِ بسیار قدیر مانند فرمانفرما، شجاعالسلطنه، علیشاه ظلالسّلطان و نظایر آنان، قاطعانه محمدمیرزا را انتخاب کرد و روزگار نیز ثابت کرد اشتباه نکرده است. از همین رو، شاهِ نوآمده در نوزدهم شعبان 1250ق/1834م5 معتمدالدوله را مأمور تسخیر فارس و سرکوبی شورش کرد و میرزاابوالقاسم ذوالرّیاستین همدانی و محمدطاهرخان قزوینی6 را همراه او فرستاد. منوچهرخان به خیال به چنگ آوردن این جواهرات، ابتدا از میرزاابوالقاسم همدانی خواست با او برود.
 
در روایتی دیگر نیز، یکی از جلوههای جواهرجویی و گوهردوستیِ او آشکار است. طرحها و مدلهایی زیبا و مد روز هر روز در ویترین و وبسایتها دیده میشود که ممکن است برخی از آنها قیمتهای غیرقابل دسترسی داشته باشند و به اصطلاح خرید آنها برای قشر خاصی غیرممکن باشد. رضاقلی میرزا که خود جانب شجاعالسلطنه و شاهد این مراسلات بود، گزارش دقیق و مرحلهبهمرﺣﻠﮥ این بخش را تا فارس در سفرناﻣﮥ خود آورده است (رک: رضاقلیمیرزا. بعد از این نباید در ایران ملاک باشد، همهٔ اراضی شخصی یا خالصهٔ دیوانی باید به تبعه فروخته شود که خود تبعه مختار و مالک باشد. این غنایم، محصول غارتهایی بود که مدتها، ولیخان و مردانش در بین راه، از شاهزادگان فراری به چنگ آورده بودند. این نکته بهخوبی نشان میدهد معتمدالدوله در حمایت همهجانبه از دولت مرکزی، با شاهزادگان نیز به هیچ وجه مدارا نمیکرده است؛ چه رسد به ایل و ایلچی و مجاوران آن.
 
شجاعالسلطنه و برادرش قصد جانِ او را کردند11 (بهار، 1263ق: 26)؛ ولی به علت پیشدستی او بیتوفیق ماندند و منوچهرخان آنها را همره نگهبان به تهران فرستاد و ﺑﻘﻴﮥ اطرافیان نیز متفرق و متواری شدند. او در حین عبور از قم اللهوردی میرزا، پسر هفدهم فتحعلیشاه قاجار را دستگیر کرد و با نگهبانان به تهران فرستاد. سلاطین باعظمت هخامنشی بزرگترین امپراتوری جهان را پی افکندند و تمدن و قدرت و شوکتی عظیم فراهم آوردند ولی نتوانستند کشور یونان را آسوده در جوار خود ببینند لشگر انبوهی گردآوردند و رفتند آتن را آتش زدند طولی نکشید که اسکندر مقدونی به خونخواهی برخاست و سلسله هخامنشی را منقرض و تخت جمشید را که مهد قدرت و عظمت و زیبایی دنیای متمدن بود طعمه حریق ساخت. نوع جواهراتی که در خواب مشاهده میکنید ارزشی که برای کیفیت و صفات خود قائل هستید را مشخص میکند. همین نرمیباعث میشود که طلای خالص قابلیت ساخت زیورآلات را نداشته باشد. ممکن است بخواهیم واژۀ «عصیان» در عنوان شعر را نشانهای دینی و مرتبط با گناه نخستین آدم و حوا تفسیر کنیم، اما نشانههای دیگر شعر اجازۀ چنین تفسیری به ما نمیدهند؛ مثلاً تکرار بازنمونهای «ای مرد، ای موجود خودخواه» یا «به لبهایم مزن قفل خموشی»، عصیان را نه در برابر خدا که در برابر مردسالاری تفسیر میکنند.
 
منبع:
 

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 6404 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

یک وکیل مواد مخدر چگونه به ما کمک میکند؟

سه شنبه 25 آبان 1400
16:09
خبرنگار ایرانی

باور غالب آن است که در جرائم ناشی از نفرت، مبنای ارتکاب جرم، نفرت بزهکار نسبت به خصوصیات حمایت شدهی بزهدیده است. در مواردی که شخص مسئول حضانت فرزند از انجام تکالیف خود امتناع نماید، وی به لحاظ قانونی مرتکب جرم شده و در وهله اول به پرداخت جزای نقدی محکوم می شود و در صورت تکرار جرم، به اشد مجازات محکوم خواهد شد. همانطور که میدانیم دانش آموختگان حقوقی در دوره کارشناسی خود با تمامی گرایشها و مطالب اساسی رشته حقوق آشنا شده و پس از اینکه وارد عرصه وکالت میشوند میتوانند تمامی پروندههای حقوقی را قبول کنند. اما همانطور که اشاره شد مسائل خانواده بسیار حساس بوده و صرف تحصیل در رشته حقوق و دریافت پروانه وکالت نمیتواند بسیار کارساز باشد. حضانت فرزندان معمولا قبل از طلاق والدین بر عهده هر دو آنان می باشد اما بعد از طلاق، دادگاه خانواده تکلیف حضانت فرزندان را مشخص میکند. زیرا تشکیل جلسات متعدد در مراجع قضائی امکان پذیر نبوده و احتمال عدم موفقیت در دادگاه برای فردی که وکیلی برای خود اخذ نکرده بالاست. با استفاده از آن شماره ای که در مرحله قبل دریافت کرده اید و کد ملی تان باید به یکی از دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنید و درخواست خود را برای اخذ سند مالکیت اراضی تکمیل کنید.

 
ابزار تحقیق:در روش نظریه زمینه ای در فرایند پژوهش از مصاحبه نیمه ساختارمند استفاده شد. همان طور که قبلا اشاره شد جهت دستیابی به نتیجه مطلوب در دعاوی خانوادگی، مشورت با وکیل خانواده و در صورت لزوم سپردن پرونده به وی جهت احقاق حق ضروری است. نگارش دادخواست صحیح تاثیر بسزایی در نتیجه دادرسی خواهد داشت. آدم ربایی به معنای گرفتن آزادی از بدن میباشد که آن را برایتان توضیح میدهیم: آزادی بدنی بر فرد، بطوری که بتواند از هر نقطه کشور به نقطه دیگر آن مسافرت نموده یا نقل مکان کند یا از کشور خود خارج شده و به آن برگردد و از توقیف بدون جهت (کسی بی دلیل مانع او نشود) محفوظ و مصون باشد نتیجه این آزادی لغو بردگی، منع توقیف و حبس بدون مجوز اشخاص است. این شروظ این امکان را به طرفین میدهد که از محدودیت های قانونی عقد نکاح فاصله گرفته و به میل خود شرایطی را در عقد بگنجانند. افراد عادی بدون هیچ علم و تخصصی در ارتباط با حقوق و قضا به هیچ وجه به تنهایی قادر به احقاق حق خود نخواهند بود.
 
علم حقوق دارای شاخههای مختلفی بوده و حقوق خانواده یکی از زیر شاخههای این علم است. امّا در جاییکه قرائن خارجی نتواند از اذن موکل رفع اجمال کند، نمیتوان شخصیت وکیل نخست را در این رابطه نادیده گرفت و ظاهر این است که وکیل دوم باید زیر نظارت او باشد یعنی وکیل او نیز به حساب آید. مجازات فردی که در دادگاه رابطه زوجیت خود را انکار نماید و یا به دورغ ادعای زوجیت با دیگری را داشته باشد، به حبس تعزیری درجه 6 و یا پرداخت جزای نقدی محکوم می شود. متهم می تواند تا پایان اولین جلسه رسیدگی از دادگاه تقاضا کند وکیلی برای او تعیین شود. اما سالهاست که وکالت دیگر آن شغل پردرآمد نیست و دیگر باشکوه به حساب نمی آید گرچه عده ای هنوز وکیل را جزء اشخاص خاص و دارای جایگاه اجتماعی بالا به حساب می آورند. برخی از پرونده های خانواده چندان دشوار نبوده و وکیل خانواده حقالوکاله بالایی دریافت نمی نماید اما برخی از آن نیز سخت، تخصصی و زمان بر بوده و مستلزم صرف انرژی زیادی است و به همین دلیل نیز حق الوکاله بالاتری را خواهد داشت. با توجه به جایگاه ویژه خانواده در اجتماع و اینکه سلامت فرد و جامعه در گرو سلامت خانواده است، پیش از هر اقدامی در خصوص دعاوی خانوادگی، نیاز به یک فرد آگاه و متخصص به شدت احساس میشود.
 
شروط ضمن عقد و ازدواج : با توجه به اینکه ازدواج یک قرارداد به شمار می رود امکان درج شروط مشروع در آن وجود دارد. حتی گفتنی است که در طی جلسات بین وکلا و زوجین امکان سازش بین آنها بدون نیاز به هرگونه اقدام قضائی نیز امکان پذیر است. در این حالت زوجین به همدیگر علاقمند بوده و هدف آنها دریافت مشاوره حقوقی است. ماده 777 قانون مدنی این تردید را پیش میآورد که گویی اگر طرفین با توافق خود شرط نمایند که عقد وکالت با فوت هر کدام از آنان منحل نشود چنین شرطی صحیح و نافذ است. فوت هر یک از زوجین : یکی از راه های انحلال خودبخود ازدواج می باشد. با استناد به مواد 678 و 954 قانون مدنی توافق بر بقای وکالت پس از فوت را اساساً نافذ نمیدانند و معتقدند که از نظر اصول حقوقی، علت انفساخ عقد وکالت در صورت فوت وکیل یا موکل از آن جهت است که وکالت مبتنی بر اعطای نمایندگی و استنابت در تصرف است.
 
اطلاعات بیشتر:
 

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 10065 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

بهترین روش پاکسازی پوست صورت

دوشنبه 24 آبان 1400
18:32
خبرنگار ایرانی

دستگاه پیش رو با دارا بودن انواع سری های استریل ضدزنگ ، شیشه ای ، و آب پاش نیاز هر استادکاری را در سالن یا کلینیک بر آورده می کند بوسیله قابلیت مکش دستگاه ، گردش خون در زیر پوست بهبود بخشیده و مواد زائد از جمله : جوش های سرسیاه و سر سفید و ناهمواری ها و زخم های سطح پوست را از طریق لوله ها به بیرون کشیده می شوند این عمل چربی های زیر پوست و همزمان مواد سودمند از جمله ویتامین ها و مواد مغذی را از بین می برد برای جبران این مسئله باید از سری اسپری آن استفاده کرد این سری پرکاربرد میتواند به مواد ارزشمندی همچون سرم های جوانساز و مرطوب کننده و دارای هیالورنیک اسید مجهز شده و ویتامین های لازم را به پوست برساند. عواملی که سبب کاهش التهاب و ضدعفونی زخم می­شوند می­توانند بر ترمیم سوختگی اثر مثبت داشته باشند. سپس پزشک معالج کرم های بی حسی را بر روی پوست شما می زند تا پوست شما بی حس شود.

با توجه توصیه های دکتر فاطمه حبشی بعد از زدن این دارو ها بر روی پوست، به منظور کاهش سوزش شما می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید، تاحدودی با این کار سوزش صورت خود را کاهش می دهید. دستگاه میکرودرم آبریژن و پاکسازی پوست ۳ کاره کلین یک دستگاه میکرودرم از نوع الماسی می باشد که در این روش پاکسازی نیاز به هیچ گونه جراحی ای نبوده و بصورت شگفت انگیزی لایه های مرده و ذرات ریز را از سطح پوست برداشته و جوانی را به پوست بر می گرداند استفاده مداوم از این روش باعث از بین بردن انواع لک ، چین و چروک ، رنگدانه های ناخواسته و … این روش برای رفع جوشهای عمقی صورت و همینطور از بین بردن چروکهای ایجاده شده بزرگ بر روی صورت، بهتر است. ابتدا با شیر پاک کن صورت را تمیز می کنیم سپس با تونر شیر پاک کن را از روی پوست پاک می کنیم.

این مراحل شامل تمیز کردن پوست، اسکراب پوست، ماساژ پوست با لوسیون های ضد جوش، بخور معمولی و ازن، درآوردن کومدون های سر سیاه، کیست های ریز و مایع، تخلیه میلیاها،تنظیم چربی پوست با دستگاه ، ضد عفونی کردن و کاهش التهاب پوست با استفاده از امواج و استفاده از ماسک می باشد.با توجه به متفاوت بودن میزان فعالیت غدد ترشح کننده چربی در افراد مختلف، فواصل مورد نیاز برای انجام پاکسازی پوست صورت نیز متفاوت می باشد. این دو روش پاکسازی پوست معمولا در خانهها یا سالنهای زیبایی انجام میگیرد؛ از مواد طبیعی، گیاهی و مواد شیمیایی یا دارویی ضعیف استفاده میشود؛

ابزارهای استفاده شده در این روش از آموزش پاکسازی پوست فاطمه حبشی معمولی و غیر تخصصی هستند؛ معمولا محیطها و لوازم استفاده شده در این روش استریل نیستند و خطر انتقال بیماری به ویژه در محیطهای آرایشگاهی وجود دارد ؛ افرادی که در این روش کار پاکسازی پوست را انجام میدهند معمولا متخصص نیستند و تنها در دورههای آموزشی شرکت کرده و تجربه تخصصی ندارند؛ اثرات پاکسازی در این روش کوتاه مدت است و ماندگاری زیادی ندارد، این روشهای پاکسازی را میتوان به صورت روزمره و با فواصل کم نیز انجام داد. انجام میکرودرم به مدت چند جلسه میتواند در کوچک کردن و حتی بستن منافذ پوست مؤثر واقع شود.

اسکین کر از طریق روش های مختلفی انجام میشود که هر یک از این روشها، نتایج منحصر بفردی دارند و از تاثیرات بالایی برای رفع آلودگیها و تقویت کردن سلولهای پوستی برخوردار هستند. در این مرحله نیز با به کارگیری دو نوع ماسک با مواد بسیار نادر و ویژه با استفاده از دستگاه سلن منافذ پوست را به صورت عمقی پاک سازی می کنند و لایه برداری سطحی از پوست انجام می شود . در طول درمان سلول های جدید پوستی ایجاد می شوند و پوست را به صورت سطحی سفت تر و جوان تر نشان می دهند.

در صورتی که پزشک قصد دارد کل صورت فرد را درمان کند باید عمل بیهوشی عمومی انجام شود، اما اگر بخشی از صورت باشد بی حسی محلی یا موضعی انجام می شود. مدت زمان این عمل در صورتی که کل صورت تحت درمان باشد ممکن است 2 ساعت طول بکشد؛ اما در صورتی که بخشی از صورت تحت درمان باشد نهایتا 30 الی 45 دقیقه طول می کشد. در پوست جلوگیری میکند و حتی گرانترین محصولات مراقبتی نیز جذب پوست نمیشود و اثر بخشی لازم را ندارد.

منبع:

https://fatemehhabashi.com/skin-cleaning/

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 12474 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

طراحی سایت با کدام یک بهتر است؟ Asp یا Php؟

چهارشنبه 28 مهر 1400
16:00
خبرنگار ایرانی

 

 

طراحی سایت با Asp یا Php

Php و Asp.NET رایج‌ترین پلتفرم‌های برنامه‌نویسی تحت وب در ایران می‌باشد. اگر شما قصد طراحی سایت داشته باشید، مسلماً این سوال برای پیش شما پیش خواهد آمد که طراحی سایت با Asp یا Php با کدام‌یک بهتر است و کدام‌یک عملکرد بهتری خواهد داشت؟

در این مقاله مقایسه‌ای بین این دو زبان ازنظر قیمت، سرعت، پایداری، عملکرد، پشتیبانی و ابزارهای توسعه، محبوبیت و... برای شما عزیزان انجام خواهیم داد و با نتیجه‌گیری نهایی به شما برای گرفتن یک تصمیم راحت‌تر کمک خواهیم کرد.

 

قیمت

Php بر پایه سیستم‌عامل لینوکس بوده و به‌این‌علت که این سیستم‌عامل کاملاً رایگان عرضه می‌شود و هاستینگ‌های آن نسبت به سیستم‌عامل ویندوز که برای زبان Asp استفاده می‌شود ارزان‌تر می‌باشند، ازنظر قیمت برای انتخاب مقرون به‌صرفه‌تر هستند. به این نکته نیز باید توجه کرد که Php به‌صورت کدباز عرضه می‌شود و کدهای رایگان بیشتری نسبت به Asp دارد.

 

سرعت

طراحی سایت در Php بسیار ساده‌تر بوده و طراحی با آن معمولاً سریع‌تر انجام می‌شود. این پلتفرم دارای سیستم‌های مدیریت محتوای رایگانی مانند جوملا و ورد پرس می‌باشد که کار طراحی وب‌سایت را برای کاربران بسیار راحت و سریع کرده است.

 

پایداری

طراحی سایت با ‏Asp یا Php درنهایت سایت‌های قدرتمند ایجاد می‌کند که هر دو پایداری بسیار بالایی خواهد داشت. برای مثال فیس‌بوک توسط برنامه Php و Myspace توسط Asp.NET پیاده‌سازی شده‌اند.

 

 

عملکرد

‏Aps تحت نظر ویندوز با lls و MSSQL ارتباط برقرار می‌کند و Php تحت نظر لینوکس آپاچی و mysal عمل می‌کند. این دو زبان ازنظر عملکرد تفاوت بسیار ناچیزی باهم دارند اما به‌این‌علت که سیستم لینوکس عملکرد بهتری نسبت به ویندوز دارد برتری نامحسوسی را ایجاد می‌کند.

 

پشتیبانی

به‌این‌علت که Php نسبت به Asp برنامه محبوب‌تری محسوب می‌شود و کاربران بسیاری از آن استفاده می‌کنند؛ درنتیجه در صورت وجود مشکل راه‌حل‌های بیشتری برای حل آن در اینترنت مشاهده می‌شود و کمک‌آموزشی‌های بیشتر از آن می‌توان در فضای اینترنت یافت.

 

ابزار توسعه و کد نویسی

توسعه‌دهندگان برای کد نویسی Asp معمولاً از Microsoft visual studio استفاده می‌کنند، اگرچه امروزه دو ویرایشگر Notepad و Dreamweaver++ از هر دو زبان برنامه‌نویسی موردبحث پشتیبانی می‌کنند.

 

آسانی در یادگیری

در برنامه‌نویسی Asp باید از کدهایی مانند C# و VB.NET استفاده کرد که زبان‌های پیچیده‌ای می‌باشند که همین باعث شده این زبان نسبت به Php ازنظر یادگیری سخت‌تر باشد.

 

محبوبیت

Php محبوب‌ترین زبان برنامه‌نویسی شناخته‌شده است که به علت رایگان بودن و متن باز بودن آن (open source) مورداستفاده بسیاری قرارگرفته است.

با توجه به نکات گفته‌شده می‌توان نتیجه گرفت که Php بسیار مفیدتر و مقرون‌به‌صرفه تر و فراگیرتر از Asp می‌باشد. اگرچه درنهایت آنچه اهمیت دارد وجود یک وب‌سایت باکیفیت و با پایین‌ترین هزینه می‌باشد. طراحی سایت با Asp یا Php بستگی به نظر و تجربه انجام دهندگان آن دارد.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 912 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

نحوه و مراحل اجاره ماشین در کیش

جمعه 5 شهريور 1400
22:40
خبرنگار ایرانی

در بعضی موارد به جای آن وجه نقد نیز پذیرفته می شود ولی عموما به خصوص برای ماشین های لوکس و گران قیمت هم چک و هم وجه نقد دریافت می شود. 2. کارت ملی : قطعا مدارک شناسایی از چیزهایی است که افراد در هر گونه سفری آن را به همراه می برند ولی به یادتان باشد که برای کرایه ماشین در کیش باید کارت ملی تان را به شرکت اجاره دهنده تحویل دهید. پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری. اما اگر سفر کیش را به عنوان ماه عسل انتخاب کرده اید و یا اینکه می خواهید یک سفر دو نفره رمانتیک داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما خودرو های کوپه لوکس دو در را انتخاب نمایید. ماشینهای شاسی بلند: اگر با خانواده به کیش سفر کنید، این گروه از ماشینها گزینه مناسبی برای اجاره خودرو به شمار میآیند که نرخ اجاره آن از کف قیمت بالاتر است. یکی از معایب تاکسی که به علت گرانی کرایه ها، گاهی از اجاره روزانه یک خودرو معمولی بالاتر خواهد بود. توجه داشته باشید که این قیمتها ممکن است در شرایط و زمانهای مختلف مانند تعطیلات و روزهای خاص (بالاتر یا پایین تر) تغییر کند.

در غیر اینصورت ممکن است با مشکلاتی مواجه شده و تجربه خوبی برای شما رقم نخورد. به سبب واقع شدن جزیره کیش در مناطق آزاد، واردات ماشینهای خارجی و لوکس به این منطقه بسیار بیشتر از سایر نقاط کشور رواج دارد. مدارک لازم برای کرایه ماشین اجاره خودرو کیش در بالا به صورت کامل توضیح داده شد اما جالب است بدانید که تمامی این مدارک کاملا” مرتبط به سلیقه ی آن موسسه اجاره اتومبیل کیش دارد. از نظر ما رنت خودرو در کیش با راننده و یا بدون راننده هیچ فرقی با هم ندارد . رنت ماشین در کیش یا همان اجاره خودرو در کیش یکی از مجموع کارهایی است که در کیش به آن توجه ویژه می شود. 3. برای تحویل خودرو باید به چه نکاتی باید توجه کنیم به طوری که اگر به کیش سفر کنید اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند خودروهای لوکس و خارجی مدل بالا و گران قیمت است که به وفور در حال تردد در معابر می باشند در حالی که همین خودروها را اگر بخواهید در شهر و منطقه سکونت خود خریداری کنید ، مشاهده می کنید که باید هزینه ی بسیار زیادی را پرداخت کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد اجاره ماشین در کیش: https://sweechkish.com

قیمت اجاره موستانگ در کیش : قیمت کرایه ماشین اجاره خودرو کیش به نوع خودروی مورد نظر نیز بستگی دارد. پاسخ و دلایل زیادی برای این سوال وجود دارد برای مثال امکان استفاده از بسیاری از تفریحات لاکچری در این جزیره وجود دارد. کیش یکی از مناطق مهم و زیبای گردشگری بین المللی است، به همین دلیل ماشین های جزیره در زمره ماشین های لوکس و گران قیمت می باشند که شما می توانید اجاره خودرو های لوکس در کیش را امتحان کنید. شما میتوانید از بین برترین برندهای ماشینها در کیش ، خودرو محبوب خودرا انتخاب کنید و آن را تنها با یک تماس رزرو کنید. مبلغ ضمانت بین 3 تا 10 روز کاری پس از پایان مدت اجاره نزد شرکت اجارهدهنده باقی میماند تا وضعیت خلافی مشخص شود. در صورتیکه ماشین خراب شد، اجاره کننده باید مراتب را به شرکت اعلام نماید و به هیچ وجه سرخود اقدام به تعمیر ماشین نکند. مسئولیت خسارت وارد شده به اتومبیل از لحاظ بدنه / فنی / داخل اتاق / جریمه راهنمایی رانندگی و استفاده خارج از استاندارد مثل ورود به ساحل و شن و جاده های خاکی و سنگی و دریفت و رانندگی غیر استاندارد ، به عهده شخص کرایه کننده اتومبیل می باشد و مدارک و وجه تضمین تنها در صورت سلامت خودرو برگردانده می شود.

وجه نقد : مبلغ نقدی که برای کرایه هر ماشین دریافت می شود متفاوت است. در انتها نیز وقتی خواستید ماشین را تحویل دهید ۳۰۰ هزار تومان از پولی که برای تضمین دادهاید را برای جرایم و خسارتهای احتمالی نگه خواهند داشت و پس از گذشت حداکثر ۱۰ روز پس از مشخص شدن وضعیت خلافی خودرو و کسر آن از مبلغ مورد نظر، مابقی آن را عودت خواهند داد. 1. خودروییی که به شما تحویل می دهند باید کارواش شده باشد و کاملا از نظر ظاهری و فنی باید سالم باشد. ولی متاسفانه در کیش افرادی بصورت غیر مجاز و کاملا شخصی در زمینه اجاره خودرو فعالیت دارند که به شما توصیه می کنیم اگر به دنبال دردسر نیستید از آنها دوری کنید و از طریق موسسات معتبر و دارای مجوز رسمی خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید. این افراد می توانند به همراه بزرگترها از ماشین استفاده کنند و سوار آن شوند ولی خودشان نمی توانند اجاره کننده ماشین باشند. واگذاری ماشین به کسی غیر از شخص اجاره کننده غیر قانونی است و مسئولیت سنگینی در پی دارد.اگر ماشین به فرد دیگری داده شود، اجاره کننده در صورت بروز خسارت، مسئول پرداخت هزینههای تعمیر و همچنین خسارت کاهش ارزش ماشین است.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 26974 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

لطف‌اللّه یارمحمدی درگذشت

دوشنبه 25 مرداد 1400
21:43
خبرنگار ایرانی

انجمن زبان‌شناسی ایران با اعلام این خبر آورده است: «با کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم استاد عزیزمان جناب آقای دکتر لطف‌اللّه یارمحمدی، زبان‌شناس برجسته کشور و عضو پیوسته فرهنگستان علوم دارفانی را وداع گفته‌اند.»

لطف‌الله یارمحمدی متولد ۱ مرداد ۱۳۱۲ در فراهان، زبان‌شناس، استاد بازنشسته دانشگاه شیراز و عضو پیوسته فرهنگستان علوم بود. او مدرک کارشناسی زبان انگلیسی خود را از دانشسرای عالی، مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی را از دانشگاه ایندیانا و نیز دکترای زبان‌شناسی را از دانشگاه ایندیانا دریافت کرده بود.

یارمحمدی در سال ۱۳۹۰ برگزیده جایزه علمی «علامه طباطبایی» بنیاد ملی نخبگان شد. از آثار او می‌توان به «ارتباطات از منظر گفتمان‌شناسی انتقادی»، «گفتمان‌شناسی رایج و انتقادی»، «فرهنگ بسامدی کامپیوتری زبان فارسی»، «بررسی مقابله‌ای زبان فارسی و انگلیسی»، «فرهنگنامه موضوعی توصیفی علوم انسانی، گفتمان‌شناسی، جامعه‌شناسی زبان، روان‌شناسی و عصب‌شناسی زبان» و ... اشاره کرد.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 137 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

بک لینک های EDU و GOV یکی از قویترین نوع لینک ها محسوب می شوند

دوشنبه 25 مرداد 1400
21:42
خبرنگار ایرانی

گاهی هم پیش میآید که تعداد لینکهای مجاز کمتر یا بیشتر باشد یا اینکه لینکها نوفالو باشند. بک لینک های EDU و GOV یکی از قویترین نوع لینک ها محسوب می شوند که موتورهای جستجو به سادگی آنها را شناسایی ، فهرست بندی و برای آن ارزش زیادی قائل هستند. اگر صاحب سایت یا کارشناس و متخصص سئو هستید، حتما می دانید هنوز هم بک لینک ها، یکی از تاثیر گذار ترین فاکتورهای رتبه بندی سایتها در گوگل هستند. تقریبا تمام وبمستران در حال حاضر از تاثیر منفی خرید بک لینک بر سئو و کسب لینک های زیادی و نامناسب مطلع هستند. قیمت پکیجهای رپورتاژ آگهی در تریبون بر اساس تعرفههای رسمی اعلام شده از سوی رسانههای خرید رپورتاژ خبری و آگهی میباشد اما با خرید از سایت تریبون میتوانید از تخفیفهای مناسبتی تریبون هم بهرمند شوید و بسته به حجم و تعداد دفعات سفارش رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری از تخفیفهای بیشتری استفاده نمایید. تریبون این امکان را برای برندها و شرکت فراهم کرده تا بتوانند علاوه بر تولید رپورتاژهای تخصصی آنها را در رسانههای معتبر و تاثیر گذار منتشر کند و در این راستا تعرفه و قیمت رپورتاژ آگهی را طوری درنظر گرفته است که بتوانید به صرفه ترین کمپین را برای اهداف متفاوت سئو و برندینگ خود ایجاد کنید. 

خرید رپورتاژ آگهی از تسمینو و بهرمندی از گزینه های جذابی که در این پلتفرم برای کاربران در نظر گرفته شده است، هزینه رپورتاژ آگهی را کاهش داده و در هزینههای شرکتی صرفه جویی خوبی صورت میگیرد.

اطلاعات بیشتر:

https://www.tesmino.com/reportage/

اگر سوالی درباره بک لینک ها و اثر آن ها دارید و یا از بک لینک و شیوه کار با آن ها شناخت ندارید نیز می توانید از ما بپرسید و به صورت کامل راهنمایی دریافت کنید. در این بخش باید بگوییم که سعی کنید هیچ ترافیک ساختگی دریافت نکنید و یا اینکه اگر میخواهید این کار را انجام دهید بسیار بر روی این موضوع ذکاوت به خرج دهید چون میتواند منجر به افت رتبه شما نیز گردد. لازم است که بدانید لینک سازی در وبلاگ ها جزو سئوی کلاه سفید به حساب می آید. خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی از جمله ترفندهایی است که می تواند به شما در رتبه گیری گوگل کمک کند. لینک بر روی صفحه ای که هزاران لینک خروجی دارد معمولا نسبت به سایر صفحات رتبه کمتری خواهد داشت. 

این درحالیست که در استراتژی بک لینک شما فقط یک کلمه کلیدی دارید که فقط به یک صفحه از سایت شما لینک شده است. اکثر این سایتها دارای اخبار هستند که در سایتهای ایرانی و خارجی انعکاس پیدا میکند و هر بار یک لینک (به عنوان منبع) دریافت میکنند. ازاین رو کاربران و بازدیدکنندگان سایتهای رسانهای با توجه به هویت و اعتبار سایت مرجعی که رپورتاژها در آنجا منتشر میشوند، هرگز احساس نمیکنند که در معرض یک پیام تبلیغاتی قرار گرفتهاند، بلکه احساس میکنند که توانستهاند یک محصول جدید را کشف کنند. از عوامل دیگر باید به این نکته توجه کنیم که رپرتاژ خبری فقط یک روش تبلیغاتی نیست که برای مدت محدودی مورد استفاده قرار بگیرد. و با هایپرلینک کردن کلید واژه های مرتبط با محتوای سایتهای دانشـگاهی، و قرار دادن این لینک ها در متن رپرتاژ خبری، تاثیر بسیار زیادی در ارتقاء کیفی سایتهای دانشگاهی خواهد داشت. حس بی طرفی و در نهایت علاقمند شدن به یک محصول یا خدمات نتیجه گزارشی است که از یک رپرتاژ آگهی حرفهای گرفته میشود که این مهم همان جادوی رپورتاژ آگهی است. از این رو خلق یک داستان خلاقانه در تولید محتوا به نفع برند شرکت مورد نظر است که باید درنظر گرفته شود، بنابراین اهمیت تولید محتوا همین جا بیش از قبل مشخص میشود.

بعد از به روزرسانی Vince، گوگل برای برندهای بزرگ در مورد جستجوهای مشخص و کوتاه اهمیت می دهد. دراین پنل برای رفاه حال مشتریان پکیجهایی معرفی شده که در کنار رسانههای خوب و معتبر در قالب یک مجموعه با قیمتهای عالی آماده ارائه خدمات ارزشمند در حوزه رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری به شرکتها و برندهای تجاری میباشد . خرید رپورتاژ آگهی از بهترین روشهایی است که باعث میشود سطح اعتماد به برند و کسب و کارها بالا رود تا تبلیغات اثر بخشتر ظاهر شوند . از دیگر مزیتهای یک رپورتاژ حرفهای انتقال پیام تبلیغاتی است که با تولید یک محتوای تخصصی آغاز میشود و تا تبدیل شدن مخاطب و بازدیدکننده به مشتری، تاثیرگذار است. در نتیجه در صورتی که کمپین این مدل از تبلیغات درست اجرا شود، قطعا نتیجه مثبت ماندگاری خواهد داشت. زیرا یک رپورتاژ تخصصی میتواند شخصیت و هویت برند شرکت و کسب و کار مورد نظر را قوت ببخشد و بسیار قوی جلوه کند از این رو اعتبار برند افزایش بیشتری مییابد. از آنجا که رپورتاژ آگهی و رپورتاژ خبری در دنیای امروز بویژه در ایران گزینهای بسیار مناسب برای بالا بردن اعتبار برند محصول یا خدمات شرکتی است بنابراین انتخاب دقیق و اثرگذار بسترهای انتشار (سایتهای پربازدید و معتبر ) از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 178 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

عادی انگاری در سیستان و بلوچستان علت شیوع کرونا

جمعه 15 مرداد 1400
14:33
خبرنگار ایرانی

 علیرضا شهرکی در گفت‌وگو با ایرنا اظهارداشت: دغدغه اصلی ما در جریان مبارزه با ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان بحث تامین اکسیژن بود و با اهدای این موارد در طول مبارزه با کرونا بسیاری از دغدغه‌های حوزه بهداشت و درمان سیستان وبلوچستان رفع شده است.

وی افزود: کارهای بسیار ارزشمندی هم در مجموعه سپاه و ارتش برای مبارزه با ویروس کرونا اتفاق افتاد و بیمارستان‌های سیار در اختیار مردم قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان ادامه داد: امیدواریم با رعایت پروتکل‌ها از سوی مردم، استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی همگان بتوانند این بیماری را پشت سر بگذارند.

وی تصریح کرد: شرایطی که نمودار مبتلایان کرونا در سیستان و بلوچستان نشان می‌دهد از اوج قله به سمت پایین حرکت می‌کنیم به یاری خدا که این وضعیت ماندگار باشد و شاهد اوج گیری مجدد ویروس کرونا در منطقه نباشیم.

شهرکی بیان کرد: توصیه به همگان این است که رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در دستور کار داشته باشند در غیر این‌صورت با هماهنگی دستگاه قضایی و نظارتی اقدام به پلمب واحدهای نظارتی هم خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور زیاد مناسب نیست و در سیستان و بلوچستان نیز همان وضعیت ۵۳درصد قبل بوده که باید این مهم افزایش یابد.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان؛ با افزوده شدن یک‌هزار و ۲۱۲ مورد جدید کرونا در سیستان و بلوچستان، شمار مبتلایان این ویروس در استان به ۹۹هزار و۹۱۰ نفر رسید.

دکتر سیدمحمد هاشمی‌شهری اظهارداشت: همچنین با فوت ۹ مورد جدید، شمار فوتی‌های کرونا در سیستان و بلوچستان به ۲ هزار و ۲۴۸نفر رسید.

وی با بیان اینکه ۸۲۸ بیمار حاد تنفسی و ۳۰۵ مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سیستان و بلوچستان تحت درمان قرار دارند افزود: مردم در صورت امکان و نداشتن ضرورت در خانه بمانند و چنانچه از خانه بیرون می‌روند اصول بهداشتی و آداب تنفسی را به خوبی رعایت کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان ادامه داد: از آنجایی که کشف راه‌های انتقال کرونا و عوارض ناشی از آن نیازمند گذشت مدت‌زمانی از شیوع و اپیدمی ویروس است و سپس بر اساس یافته‌های علمی رفتار عامل بیماری شناسایی می‌شود ضروریست شهروندان‌ تمام نکات بهداشتی را رعایت کنند.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 169 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

بهترین کرم ضدآفتاب کدام برند است؟

جمعه 15 مرداد 1400
14:32
خبرنگار ایرانی

 

بهترین کرم ضدآفتاب چه مدل کرمی می باشد؟ آیا ما می توانیم به راحتی بهترین کرم ضدآفتاب را تشخیص دهیم؟ در اینجا می خواهیم اهمیت استفاده از کرم ضدآفتاب و همچنین راه های تشخیص بهترین آن ها را به شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

 

اهمیت استفاده از کرم ضدآفتاب

آفتاب و نور مستقیم خورشید خطرهایی را برای پوست دارد که به مرور زمان می‌توانید آن ها را روی پوست خود حس کنید. چند نمونه از این خطرها در ادامه آمده است:

-       ایجاد لکه های تیره و قهوه ای روی پوست. این لکه ها ممکن است به مرور زمان بیشتر و بیشتر شود. به اصطلاح دیگر به آن ها کک و مک هم گفته می‌شود.

-       تیرگی و سیاهی پوست. نور مستقیم خورشید به پوست صورت و بدن باعث تیره تر شدن رنگ پوست می‌شود. این تیرگی گاهی یکنواخت نیست پس آن را با برونزه اشتباه نگیرید! ممکن است مثلا فقط پیشانی شما دچار تیرگی شود.

-       ایجاد چین و چروک روی پوست. وقتی در معرض مستقیم نور خورشید قرار می‌گیرید به صورت ناخودآگاه صورت خود را جمع می‌کنید. یعنی برای اینکه بتوانید چشم خود را باز نگه دارید قطعا اخم می‌کنید و حتی صورتتان را جمع می‌کنید. این موضوع باعث می‌شود که کم کم چین و چروک روی پوست شما ظاهر شود و دچار پیری زودرس شوید.

-       سرطان های پوستی.  بسیار دیده شده است که کسانی که کارشان به نحوی در فضای باز است و کاملا در معرض نور خورشید قرار دارند دچار سرطان ها و بیماری های پوستی شده اند! این موضوع را کاملا جدی بگیرید و از پوست خود مراقبت کنید. امروزه به دلیل آلودگی های زیاد در سطح شهرها و صنعتی شدن شهرها اشعه های مضر آفتاب به طور مستقیم به پوست می‌تابند.

-       خشکی بیش از اندازه پوست. وقتی مدت زمان زیادی را در مقابل نور مستقیم خورشید قرار میگیرید آب زیر پوست شما خشک می‌شود. این خشکی یکی از مهم ترین علت ها و در واقع شروع پیری پوست می‌باشد! خشکی پوست علاوه بر کمک به چین و چروک شدن پوست به شل شدن آن و از دست دادن درخشندگی هم کمک می کند! هیچگاه نگذارید پوستتان خشک شود. در طول روز آب هم فراوان مصرف کنید.

موارد ذکر شده ی بالا از دلایل کلی اهمیت استفاده از کرم ضدآفتاب بود. اما موضوع فقط به زدن کرم ضدآفتاب ختم نمی‌شود!

شما در واقع اگر یک کرم ضد آفتاب خوب را برای پوست خود انتخاب نکنید و آن را به صورت خود بزنید نه تنها هیچ فایده ای در آن نخواهید دید بلکه پوست صورتتان بدتر هم می‌شود و در مقابل نورخورشید محافظت نمی‌شود.

 

برای آشنایی با کرم ضدآفتاب خوب و بهترین کرم ضدآفتاب حتما لازم نیست از محصول استفاده کنید. گاهی اگر به یکسری نکات و ويژگی ها دقت کنید متوجه خواهید شد که این کرم اورجینال است یا خیر.

ویژگی های بهترین کرم ضدآفتاب

همانطور که در بالا هم گفته شد در اصل باید یک کرم را تست کنید تا ببینید بهترین کرم ضدآفتاب مناسب پوست شما کدام کرم است. اما تا حدودی قبل از‌ استفاده می‌توانید متوجه شوید که بهترین کرم ضدآفتاب کدام کرم است؟ در ادامه به این ویژگی های کلی می پردازیم:

-       اورجینال و اصل. بهترین کرم ضدآفتاب کرمی است که اورجینال باشد. هیچگاه برای پوست خود از کرم های فیک استفاده نکنید زیرا چیزی جز ضرر برای شما نخواهد داشت. وقتی کرمی را از نمایندگی اصلی آن خریداری می‌کنید می توانید از اورجینال بودن آن هم خاطرجمع باشید. زیرا نمایندگی ها این کرم را با لوگوی مخصوص خود به شما عرضه می‌کنند از طرفی برای شما کاملا ضمانت درنظر گرفته می‌شود. پس به پوست خود اهمیت دهید و کرم های خود را از نمایندگی های رسمی آن ها در شهر خود خریداری کنید.

-       مواد اولیه خوب. کرمی بهترین محسوب می‌شود که از مواد اولیه ی خوب ساخته شده باشد. وقتی شما کرمی را به پوست خود بزنید که حاوی مواد شیمیایی مضر برای پوست باشد در واقع به زودتر خراب شدن پوست خود کمک میکنید! مواد اولیه معمولا در پشت محصول قید شده است. می‌توانید این مواد را بخوانید و در مورد آن ها تحقیق کنید تا مطمئن شوید در آن از مواد شیمیایی و مضر برای پوست استفاده نشده است.

-       ضد آلرژی و حساسیت. بهترین کرم ضدآفتاب باید طوری طراحی شود که برای تمامی پوست ها خوب باشد. یعنی هیچگونه خطر و حساسیتی برای انواع مدل های پوستی نداشته باشد. کرمی این ویژگی ها را دارد که مواد اولیه آن کاملا گیاهی باشد و از مواد شیمیایی مضر در آن استفاده نشده باشد. وقتی کاملا مواد گیاهی باشد برای هیچ پوستی ضرر ندارد. به همین دلیل کرم هایی که مخصوص یک همه ی پوست ها می باشد را در اولویت انتخاب خود قرار دهید.

-       قیمت مقرون به صرفه. هیچ ارزانی بی حکمت و هیچ گرانی بی دلیل نیست! برای پوست خود خرج کنید و به دنبال هزینه های بسیار پایین نباشید. با زدن کرم های فیک فقط صورت خود را خراب می‌کنید و مجبور می‌شوید چند برابر هزینه ای که برای خرید یک کرم ضدآفتاب اصل باید می‌کردید برای خوب شدن پوست خود کنید. به همین دلیل همیشه به پوستتان اهمیت دهید. اگر می‌بینید کرمی با قیمت خیلی ارزان ولی مارک! به شما پیشنهاد می‌شود شک نکنید این کرم فیک است و در داخل آن مواد خوبی استفاده نشده است. بعد از مدتی استفاده از کرم های فیک برای صورت ممکن است دچار بیماری های پوستی و حتی سرطان ها شوید! پس به این موضوع دقت کنید. نکته ی مهم این است که گران بودن یک محصول هم دلیل بر اصل بودن آن نیست. یعنی حتما نباید یک محصول گران باشد تا اصل باشد!

-       مقاوم در برابر آفتاب و تعرق. کرمی که از مواد اولیه ی خوبی ساخته شده باشد به راحتی از روی پوست پاک نمی‌شود. در تابستان و هوای گرم تعرق زیاد کاملا طبیعی است. کرمی که فیک باشد بلافاصله با تعرق زیاد از روی پوست دفع می‌شود و روی آن جمع می‌شود. اما کرم اصل در همان ابتدا روی پوست شما جذب شده و کاملا به بافت پوستی شما نفوذ می‌کند.

-       دارای SPF بالا. هیچگاه کرمی که spf آن پایین است خریداری نکنید. زیرا این عدد تعیین کننده ی این است که چقدر می‌تواند از پوست شما در برابر اشعه های مضر محافظت کند. اگر این عدد زیر ۵۰ باشد یعنی این کرم قدرت محافظت بالایی ندارد بنابراین با نزدن کرم ضدآفتاب فرق چندانی ندارد! این عدد روی تمامی کرم های ضدآفتاب نوشته شده است. هنگام خرید به آن دقت کنید.

-       خاصیت ضد چروک. کرم ضدآفتابی به عنوان بهترین شناخته می‌شود که خاصیت های دیگری هم علاوه بر مخافظت در مقابل نورخورشید داشته باشد. اگر در طول روز زیاد بیرون می‌روید باید از کرم ضدآفتابی استفاده کنید که خاصیت ضدچروکی و سفت کننده ی عضلات پوستی را هم داشته باشد. این ویژگی هم در صورت وجود داشتن حتما در پشت محصول نوشته شده است.

کرم ضدآفتاب اورلین را می‌توان به عنوان یکی از بهترین کرم های موجود در بازار نام برد.

زیرا این کرم کاملا از موادگیاهی و محصولات اورگانیک ساخته شده است. ازطرفی با خرید این محصول از نمایندگی های رسمی آن می توانید اصل بودن جنس را به قید ضمانت داشته باشید. قدرت نفوذ این محصول بسیار بالا است و در آن علاوه بر محافظت پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب خاصیت ضدچروکی هم وجود دارد. کاملا ضدحساسیت است و با مصرف آن پوست شما دچار جوش و آکنه نمی شود.

استفاده از کرم ضدآفتاب اورلین را به عنوان یکی از روتین های پوستی خود انتخاب کنید. روتین های پوستی به شما کمک می‌کند که همیشه پوستی شاداب و جوان داشته باشید و از لک و جوش و چین و چروک در امان باشید. اما این روتین پوستی را باید به صورت روزانه در برنامه‌ی خود قرار دهید. یکی از مهم ترین مراقبت های روتین پوستی، استفاده از کرم ضدآفتاب می باشد.

شما می توانید کرم ضدآفتاب اصل را از سایت رسمی اورلین خریداری کنید.

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 16303 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]

بازسازی و تعمیرات ساختمان

جمعه 15 مرداد 1400
14:32
خبرنگار ایرانی

 

بازسازی و تعمیرات ساختمان به چه صورتی انجام می شود؟ بازسازی ساختمان چقدر هزینه بر می باشد؟ آیا مثلا می توانیم فقط به بازسازی آشپزخانه بپردازیم به طوریکه مکان دیگری خراب نشود؟

به صورت کلی و طبق آماری که وجود دارد بازسازی ساختمان یکی از رایج ترین کارهایی است که صاحبان یک ساختمان برای بهتر شدن و جدیدتر شدن واحدهای مسکونی خود انجام می دهند. در بیشتر مواقع هزینه های بازسازی به مراتب بهتر و به صرفه تر از هزینه های فروش ساختمان و خرید یک واحد جدید می باشد. از طرفی با اینکار همیشه ساختمانی شیک و به روز خواهید داشت. در این مقاله به توضیح جزئیات بازسازی و تعمیرات ساختمان یعنی بازسازی آشپرخانه، بازسازی سرویس بهداشتی، بازسازی کف و سقف و نمای ظاهری ساختمان می پردازیم. با ما همراه باشید.

بازسازی آشپزخانه‌های قدیمی

آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های یک ساختمان است. به اصطلاح قلب تپنده ی آن خانه محسوب می شود. از طرفی یک خانم بیشتر وقت خود را در آشپزخانه سپری می کند. بنابراین باید همیشه جلوه ی زیبایی در خانه داشته باشد. بسیاری از افراد معتقد هستند وقتی یک آشپزخانه تمیز و شیک است، تمامی خانه مرتب به نظر می رسد! اما گاهی نوع قرار گرفتن و ساخت و طراحی آشپزخانه طوری است که از پایه نامرتب و شلوغ به نظر می رسد! در هنگام بازسازی باید دقت کنید که دکوراسیون چشم را خسته نکند و در عین حال شیک و ساده باشد. اگر آشپزخانه ی شما بسیار قدیمی باشد یعنی حتی دارای اپن هم نباشد و داخل یک اتاق باشد ممکن است هزینه های بازسازی گران تر شود.

 ابتدای کار باید هزینه‌ی مدنظر را در نظر بگیرید. سپس باتوجه به نوع نورپردازی و محل قرارگیری آشپزخانه در ساختمان، مدل ها و طرح های مناسبی را انتخاب کنید. شما می توانید بر اساس کل چیدمان خانه، سبک خاصی را برای کابینت‌ها در نظر بگیرید. مثلا کاملا کلاسیک یا مدرن و...

ارزان ترین روش برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه رنگ کردن دیوارها است! شما بر اساس نوع نورپردازی و نورگیری آشپزخانه می توانید رنگ خاصی را انتخاب کرده و بزنید.

هزینه تغییر کابینت مخصوصا اگر چوب باشد قاعدتا بسیار سنگین می شود! بنابراین اگر کابینت های قدیمی شما بدنه‌ی سالمی دارند می توانید فقط ظاهر کابینت را تغییر دهید. این موضوع هزینه‌های شما را تا حد زیادی کاهش می دهد. عوض کردن سینک و شیرآلات آشپرخانه هم یکی دیگر از نکات ظریفی است که در دکوراسیون آشپزخانه جلوه ی زیادی دارد.

برای تغییر کف آشپزخانه هم اگر به دنبال هزینه ی کم هستید می توانید از برچسب روی آن استفاده کنید. یعنی حتما نیازی به سرامیک و پارکت جدید نیست. اما اگر کف آشپزخانه‌ی شما کوچک است پارکت و سرامیک هزینه‌ی بالایی را برای شما نخواهد داشت.

یکی دیگر از مراحل بازسازی آشپزخانه، بازسازی سقف آن می باشد. معمولا برای بازسازی سقف از کناف استفاده می کنند. این کناف‌ها هم ظاهر زیبایی به سقف می‌دهد و آن را از یکنواختی خارج می‌کند و هم نورپردازی زیبایی را برای آشپزخانه‌ی شما به ارمغان می‌آورد. علاوه بر کناف کشی، استفاده از  سقف های cns و سقف های آسمان جلوه هم در بازسازی سقف آشپزخانه کاربرد دارد.

بازسازی کامل یک آشپزخانه شامل تعویض لوله کشی ها، شیرآلات، طراحی کابینت های جدید، کفپوش و حتی تعویض درب و پنجره ( در صورت داشتن درب و پنجره در آشپزخانه) می باشد.

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

سرویس بهداشتی و حمام یکی از مهم ترین بخش های یک ساختمان محسوب می شود که اگر به آن رسیدگی نشود باعث ایجاد بیماری در افراد می شود. به همین دلیل بازسازی آن یکی از متداول ترین قسمت های بازسازی و تعمیرات ساختمان محسوب می شود. از این بخش ها در طول روز استفاده ی زیادی می شود بنابراین باید از نظر ظاهری کامل و بی نقص باشد. دلایل زیادی برای تعویض سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد به طور مثال:

-       قدیمی شدن طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی

-       خراب شدن و فرسوده شدن تجهیزات داخل سرویس بهداشتی ( شیرآلات، دوش حمام و توالت، سرامیک و...)

-       کوچک بودن فضای حمام و دستشویی

-       نشتی لوله های آب و فاضلاب

بازسازی سرویس بهداشتی یک پروسه ی بلند مدت است با توجه به نوع تغییرات هزینه‌های متفاوتی را برای شما دارد. مثلا اگر فقط قصد تعویض لوله کشی فاضلاب را دارید قطعا هزینه های شما نسبت به تعویض سینک و شیرآلات و توالت فرنگی کمتر می شود.

بازسازی سرویس بهداشتی یک کار کاملا تخصصی می باشد بنابراین آن را باید به عهده ی کارشناسان همان حوزه بگذارید. برای طراحی می توانید ایده های خود را به آن ها بگویید.

مراحل بازسازی حمام و دستشویی:

 اگر این بازسازی کاملا عمقی باشد بعد از طراحی سرویس ها، ابتدا آب و برق حمام و دستشویی قطع می شود. سپس تجهیزات داخل حمام و دستشویی برداشته می شود. اگر نیاز به بازسازی لوله‌های آب و فاضلاب قدیمی است، در این مرحله انجام می شود.

در این میان اگر بازسازی لوله کشی آب و فاضلاب را همزمان با تغییر دیگر تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی انجام دهید، بسیار باصرفه تر است.

در مرحله ی بعدی اگر قصد تعویض کاشی دیوار و سرامیک کف سرویس را دارید باید آن را انجام دهید. ترجیحا انتخاب رنگ و مدل کاملا شیک و ساده باشد تا تکراری نشود و دلتان را نزند. مدل های ساده هیچگاه قدیمی نمی شوند!

نصب تجهیزات جدید در حمام و دستشویی مرحله ی بعدی کار می باشد. در این قسمت جلوه‌ی اصلی سرویس بهداشتی نمایان می شود. بنابراین بهتر است از سینک و شیرآلات شیک و مدرن استفاده کنید. امروزه مدل های توکار هم در بازار اماده است که جلوه ی زیباتری را به سرویس بهداشتی شما می دهد. قبل از توجه به زیبایی به جنس محصول هم دقت کنید. سعی کنید بهترین برند و جنس را انتخاب کنید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

این تجهیزات شامل دوش و شیرآلات حمام، توالت فرنگی، وان، سینک و روشویی دستشویی، شیرآلات دستشویی و آینه و ... می باشد.

در نهایت آخرین مرحله مربوط به نصب هواکش و فن و سیستم روشنایی سرویس بهداشتی می‌باشد که انتخاب رنگ نور لامپ و... هم می تواند تاثیر زیادی در ظاهر سرویس شما بگذارد. هر کدام از مراحل بالا در بازسازی سرویس بهداشتی باید طبق اصول و ترتیب انجام شود.

بازسازی سقف خانه های قدیمی

امروزه برای بازسازی سقف خانه ها از کناف استفاده می شود. کناف ها جلوه های بسیار ویژه‌ای را به نمای کلی خانه می دهند و نقش بسیار بزرگی را در نورپردازی خانه دارند. کناف روش جدیدی است که بجای گچ کاری استفاده می شود. استفاده از آن خلاقیت و ایده را بالاتر می‌برد و دردسر آن هنگام طراحی کمتر از گچ کاری می باشد. کناف ها نوعی عایق صوتی حرارتی هم می باشند. علاوه بر سقف برای اجرا در پانسیون ها و دیگر مکان های خانه نیز می‌توانید از کناف استفاده کنید. سرعت عمل و دورریز مصالح هم در کناف بسیار به صرفه تر از گچ کاری می باشد. فراموش نکنید که نورپردازی خانه مهم ترین نقش را در زیبایی کلی ساختمان شما دارد.

بازسازی کف ساختمان

بازسازی کف یکی از رایج ترین بازسازی و تعمیرات ساختمان محسوب می شود. کف خانه ای که زیبا باشد، جلوه ی بیشتری به زیبایی وسایل آن خانه هم می دهد. برای بازسازی کف چند روش وجود دارد که براساس سبک ساختمان باید آن را انتخاب کنید. پارکت، سرامیک، سنگ و کفپوش از جمله مواردی است که برای کف استفاده می شود. هرکدام از این ها هزینه های متفاوت و مدل های متفاوتی را دارد که می توانید طبق نیاز و هزینه ی مدنظر آن ها را انتخاب کنید. برای بزرگتر جلوه دادن متراژ خانه می توانید از رنگ های روشن استفاده کنید. موارد دیگری که در بازسازی کف استفاده می شود استفاده از موکت می باشد. موکت های جدید با طراحی های منحصر به فرد وجود دارد که هزینه های آن با هزینه سنگ و پارکت برابری می کند! بنابراین در انتخاب نوع پوشش کف، ابتدا به عایق حرارتی و سپس به هزینه و نوع علاقه‌ی خود دقت کنید.

بازسازی نمای ساختمان

بازسازی نمای کلی ساختمان معمولا به صورت تک واحدی قابل اجرا نمی باشد. اگر یک واحد از ساختمان مال شما است باید بقیه ی واحدها را هم راضی به این بازسازی کنید. معمولا میتوانید سنگ های ساختمان، نورپردازی و درب و پنجره ها را تغییر دهید. طراحی آن را به تیم حرفه ای طراحی بسپارید تا بهترین و مناسب ترین حالت را برای شما در نظر بگیرند. علاوه بر این ها می توانید نوع فضای سبز مقابل ساختمان را نیز برای زیبایی بیشتر تغییر دهید.

هزینه بازسازی و تعمیرات ساختمان- آپارتمان

معمولا هزینه بازسازی را قبل از مشخص کردن موارد مورد نیاز نمی توان گفت. هزینه ی مصالح هم باتوجه به قیمت روز باید محاسبه می شود و آن هم حدودی در اختیار شما قرار میگیرد. اما مهم ترین مسئله ای که باید در این امر رعایت شود، رفع نیاز شما با توجه به مقدار سرمایه ای که برای این کار کنار گذاشته اید می باشد. بازسازی ساختمان کاملا تخصصی است به همین دلیل باید آن را به افراد حرفه ای بسپارید که با کمترین هزینه، بهترین مصالح و زیباترین طراحی، بازسازی ساختمان شما را انجام دهند.

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 142 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
صفحه قبل 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|