تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
سفید کردن دندان با دندانپزشکی دیجیتال

سفید کردن دندان با دندانپزشکی دیجیتال

پنجشنبه 17 فروردين 1402
13:13
خبرنگار ایرانی

 


مطمئناً بسیاری از افراد حداقل یک بار به سفید کردن دندان با دندانپزشکی دیجیتال فکر کرده اند، بهتر است با یک برنامه منظم بهداشت دهان و دندان لبخند بزنید، اما در شرایط اورژانسی مانند ایدز برای داشتن دندان های روشن تر و سفیدی چشم ها به ادامه این مطلب بروید. مقاله. .


آیا می توان دندان ها را با دندانپزشکی دیجیتال سفید کرد؟

قبل از شروع به توضیح نحوه سفید کردن دندان ها با دندانپزشکی دیجیتال، خوب است انواع لکه ها و روش های درمان آن را بشناسید. انواع مختلف لکه ها با روش های مختلف سفید کننده درمان می شوند. اما باید بدانید که بین سفید کردن دندان های شیمیایی و مکانیکی دندان تفاوت وجود دارد. در سفید کردن دندان های شیمیایی از مواد شیمیایی برای از بین بردن لکه های داخلی استفاده می شود. سفید کردن داخلی فرآیندی است که در آن از یک ماده سفید کننده (کاربامید پراکسید) برای تغییر رنگ مینای دندان استفاده می شود، در حالی که در دندانپزشکی دیجیتال باید بر روی نوع لکه تمرکز کنید.

تغییر رنگ دندان می تواند ناشی از ژنتیک، ضربه یا قرار گرفتن در معرض مواد مخدر باشد. این لکه ها فقط با سفید کردن شیمیایی روشن می شوند.

و برای سفید کردن مکانیکی دندان از ماده ساینده ای که به خمیردندان اضافه می شود برای از بین بردن لکه های خارجی استفاده می شود، رنگ زیر را نشان می دهد، اما در واقع رنگ دندان ها را تغییر نمی دهد. برای سفید کردن دندان های خود با دندانپزشکی دیجیتال مکانیکی، می توانید این کار را بیشتر در خانه انجام دهید.

بلیچینگ داخلی: بلیچینگ داخلی فرآیندی است که در آن از یک عامل سفید کننده استفاده می شود. (پراکسید کاربامید) برای تغییر رنگ مینای دندان

شایع ترین لکه ها نتیجه رنگ خارجی است که بسیاری از افراد آن را تجربه می کنند و ناشی از چیزهایی هستند که دندان ها را لکه دار می کنند، مانند قهوه، چای و تنباکو. اما ما به شما اطمینان می دهیم که سفید کردن دندان با دندانپزشکی دیجیتال غیرممکن نیست و این نوع لکه ها به بهترین وجه با سفید کردن دندان های مکانیکی درمان می شوند، اما با استفاده از روش های سفید کننده شیمیایی دندان، نتایج را می توان در یک روز مشاهده کرد، اما سفید کردن مکانیکی نیاز به صبر دارد و زمان


سریع ترین و ایمن ترین راه برای سفید کردن دندان با دندانپزشکی دیجیتال چیست؟

سفید کردن دندان با لیزر: با پیشرفت علم و فناوری و استفاده از فناوری دیجیتال در زمینه دندانپزشکی. ما شاهد تغییرات قابل توجهی در درمان هستیم. استفاده از لیزر در دندانپزشکی یکی از مواردی است که این فناوری وارد عرصه می شود. با استفاده از لیزر ما قطعا یکی از بهترین روش ها را در دندانپزشکی دیده ایم. و این رویا به حقیقت پیوست کار دندانپزشکی بدون درد و البته بیماران می توانند با آرامش و بدون ترس از این خدمات استفاده کنند. از جمله در کوتاه ترین زمان ممکن


شکستن تخم مرغ:

یکی از روش هایی که پزشک می تواند برای سفید کردن دندان های شما با دندانپزشکی دیجیتال استفاده کند، سفید کردن دندان است.

مسواک زدن در گذشته بسیار رایج بوده است. بسیاری از افراد علاقه مند هستند که دندان های سفید آنها هنگام صحبت و لبخند قابل توجه باشد. گاهی اوقات برخی از افراد با دندان های سفید احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنند.

بنابراین، موثرترین عامل تمیز کننده پراکسید هیدروژن است. تمیز کردن دندان یکی از روش های تمیز کردن دندان است که به دو صورت تمیز کردن مطب و تمیز کردن منزل انجام می شود.

و تفاوت آنها در این است که سفید کردن مطب در مطب و معمولا در یک جلسه انجام می شود اما سفید کردن خانگی توسط خودتان در منزل انجام می شود و این روش یک تا دو هفته زمان می برد.

سفید کردن در مطب: یکی از محبوب ترین روش های سفید کردن دندان در دندانپزشکی دیجیتال این است که دندانپزشکان می توانند با قدرت افزایش دهنده اکستنشن سفید کنند. دندانپزشکان از محلول پراکسید هیدروژن 35 درصد مستقیماً روی دندان ها استفاده می کنند تا تمام مولکول هایی که باعث ایجاد لکه و تغییر رنگ می شوند را تجزیه کنند، بنابراین می توانید نتایج فوری را مشاهده کنید.

روش دیگر، در روش های بدون نسخه از 7 تا 10 درصد پراکسید هیدروژن یا مشتقی به نام پراکسید کاربامید استفاده می شود. ممکن است فوراً نتایج را با این محصول مشاهده کنید، اما آنها حداقل خواهند بود." در زمان مقرر، دندانپزشکان تمام اقدامات احتیاطی لازم را برای محافظت از دندان ها و لثه ها در هنگام سفید کردن در مطب انجام می دهند.

سفید کردن منزل با این روش همانطور که گفته شد توسط فرد در منزل انجام می شود. پزشک ابتدا قالبی متناسب با دندان های فرد تهیه می کند و سپس مواد شیمیایی سفید کننده را با توضیحات مناسب به شما می دهد. اما غلظت مواد مصرفی در منزل کمتر از غلظت مواد مصرفی پزشک است.

اما برای سفید کردن خانگی، پزشک باید از دندان‌های شما اثر بگذارد و سپس آن را به آزمایشگاه بفرستد تا قالبی مناسب برای دندان‌های شما بسازد که شبیه سفید کردن دندان‌ها با دندانپزشک دیجیتال است.


از مسواک برقی استفاده کنید:

یکی دیگر از مواردی که برای سفید کردن دندان با دندانپزشکی دیجیتال موثر است و نتایج آن در روزهای اول قابل مشاهده است استفاده از مسواک برقی است.

این مسواک های دیجیتال مدت زیادی است که در بازار وجود داشته است اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی با کاربردهای موثرتری ساخته شده است. مسواک های برقی لکه های سطحی را به طور موثرتری نسبت به مسواک های دستی از بین می برند.

اما بسیاری از افراد ترجیح می دهند دندان های خود را با روش های خانگی یا سنتی سفید کنند که در ادامه به آن می پردازیم.


روش سفید کردن دندان:

اگر نمی خواهید دندان های خود را از طریق دندانپزشکی دیجیتال سفید کنید، توصیه می کنیم با نوارهای سفید کننده شروع کنید. تا روی لبخند خود کار کنید، زیرا با این نوارها "در عرض چند روز نتیجه و عملکرد را خواهید دید". با این حال، برای بهترین نتیجه، سعی کنید نوارها را متناسب با دهان خود ببرید و مطمئن شوید که عامل سفید کننده را از لثه دور نگه دارید، زیرا می تواند باعث تحریک شود.سفید کردن دندان.

یکی دیگر از روش های موثر برای تمیز کردن دندان ها قبل از عید فطر، استفاده از خمیر دندان است. متخصصان بهداشت دندان اغلب از ترکیبی از محصولات برای از بین بردن لکه های دندان استفاده می کنند، از جمله:

اوره یا پراکسید هیدروژن

ساینده های ملایم (مانند جوش شیرین، زغال چوب فعال، دی کلسیم فسفات، سیلیس، کربنات زیرکونیوم، سیلیکات کلسیم، پیروفسفات کلسیم و متافسفات سدیم)

مزایای خمیر دندان سفید کننده:

قیمت پایین

حاوی پراکسید کافی است و لازم نیست نگران سرطان دهان باشید

خمیر دندان حاوی فلوراید نیز می تواند از پوسیدگی دندان جلوگیری کرده و به آن کمک کند.موارد استفاده از جوش شیرین:

یکی از ساده ترین و خانگی ترین راه حل های سفید کردن دندان استفاده از جوش شیرین (بی کربنات سدیم) است که یک درمان خانگی عالی برای سفید کردن دندان است.

تحقیقات همچنین نشان می دهد که خمیردندان های حاوی جوش شیرین نسبت به خمیردندان های معمولی در از بین بردن لکه های زرد دندان موثرتر هستند. و همانطور که می دانید، هر چه میزان جوش شیرین در خمیر دندان بیشتر باشد، دندان های شما بهتر خواهد بود.

در حالی که می توانید به دنبال خمیردندان هایی باشید که حاوی جوش شیرین هستند، اما راه آسان تری برای انجام این کار نسبت به ساخت و استفاده از خمیر دندان های خود وجود دارد. برای انجام این کار، فقط باید این مراحل ساده را دنبال کنید:

در مرحله اول باید ۲ قاشق غذاخوری آب را با ۱ قاشق غذاخوری جوش شیرین مخلوط کنید.

در مرحله بعد، باید مقدار مناسبی صابون را به مخلوطی از نوشابه و آب اضافه کنید.

در نهایت دندان های خود را به طور معمول مسواک بزنید و غرغره کنید و به سرعت نتیجه را خواهید دید.
 

ادامه مطلب: https://drsheidaclinic.com/


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 13675 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|