تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
نرم افزار برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات

نرم افزار برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات

يکشنبه 30 مرداد 1401
12:11
خبرنگار ایرانی

شرکت آبید سیستم در سال ۱۳۷۱ با شماره ثبت ۹۱۷۴۱ با هدف مرتفع نمودن نیاز های نرم افزاری و سخت افزاری واحدهای صنعتی در تهران به ثبت رسید.این شرکت همواره سعی نموده با بهره گیری از تکنولوژی روز و یاری نیروهای مجرب، نیازهای مشتریان را تشخیص داده و با شعار همگانی سازی نرم ­افزارهای مالی و اداری، خودکارسازی صنایع متفاوت را در دستور کار خود قرار دهد. در مقاله نگهداری و تعمیر سعی شده به سیر تکاملی تعمیرات و نگهداری پرداخته شود. سابقه کار: استخدام کارشناس نگهداری و تعمیرات به افرادی با حداقل ۵ سال سابقه کار نیاز دارد. این ماشین ها سابقه تعمیر طولانی دارند. این بیمارستان در تهران ، میدان دوم صادقیه ، بلوارآیت الله کاشانی واقع شده و بیش از یک هزار پزشک در 70 رشته تخصصی و فوق تخصصی به صورت مستقیم با بیمارستان پیامبران همکاری دارند. بسیاری از آنها عددسازی و تحلیل اشتباه دارند. در حالی که مزایای بسیاری برای پیاده سازی و استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات متصور است، شاید بزرگترین مزیت آن تایید عملکرد مطلوب و دقیق بودن تجهیزات پزشکی باشد. با توجه به نیاز یکپارچه سازی سیستم مدیریت دارایی فیزیکی، این شرکت اقدام به طراحی نرمافزار تعمیر و نگهداری نموده است. 

 
وی بیان کرد: این پروژه با راهبری مدیریت برنامه ریزی ستاد شرکت انتقال گاز در همکاری مستقیم با واحد های ستادی و عملیاتی منطقه 8 با موفقیت طرح ریزی، پیاده سازی و عملیاتی شده است. فایل لایسنس ، یک فایل متنی با فرمت خاص بوده که نرم افزار خریداری شده از آن جهت اعتبارسنجی و آماده سازی برنامه جهت کاربری استفاده می نماید. نرم افزار cmms با هدف اصلی مکانیزه کردن و حصول اطمینان از کارایی تعمیرات و نگهداری PM یکی از فناوری های مهم برای مدیران ارشد کارخانه و موسسات می باشد. ویژگیهای اصلی این بخش به شرح زیر است. بسته آموزشی لومریکال Lumerical شامل 4 عدد DVD با محتویات زیر است. سوبسید آموزشی شرکت شهرکهای صنعتی محدود است. لطفا قبل از واریز، از اینکه مشمول سوبسید آموزشی میشوید، اطمینان حاصل کنید. برای اطمینان از اینکه این فناوری برای شما بهدرستی کار میکند باید آمادگی لازم را برای تخصیص زمان و تلاش خود را روی سه اهرم تغییر دیگر سرمایهگذاری کنید: یعنی افراد و فرهنگ، فرایندهای کسبوکار، ساختار سازمان و فناوری.
برای اینکه واقعاً از مزایای سیستم CMMS بهره مند شوید ، روشهای خاصی وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. به عنوان یک مدیر واحد نت یا رییس بیمارستان، شما باید اطمینان داشته باشید به منابعی که همیشه باید در دسترس باشند برای زمان هایی که به آنها نیاز فوری دارید. اگر منبع تغذیه یا منبع تغذیه شما خراب شد، باید به فکر نگهداری و عیب یابی منبع تغذیه کامپیوتر خود باشید. فراگیران از هر مکانی با استفاده از کامپیوتر یا تلفن همراه میتوانند در این دوره شرکت کنند. این دوره بصورت آنلاین، زنده و تعاملی برگزار میشود. از مهمترین قابلیتهای این نرم افزار میتوان به ساده بودن کار با آن در حین قابلیتهای قدرتمند آن اشاره نمود، این نرم افزار به مهندسان آب و فاضلاب کمک میکند تا بتوانند سیستمهای دقیق و هوشمندی را در زمان بسیار کوتاه طراحی نموده و در عین حال هزینهها را تا حد ممکن کاهش دهند؛ این نرم افزار با پیشنهادات استراتژیک خود در طراحیهای مختلف کار مهندسان را بسیار آسان نموده و باعث صرفه جویی در زمان و انرژی آنان میشود. با استفاده از این نرمافزار میتوانید تمام دستورکارهای فنی را در نرم افزار ثبت کرده و با تحلیل آنها خرابی تجهیزات خود را کاهش داده، از هزینههای تعمیراتی کم کنید و عمر تجهیزات را تا میزان قابل توجهی افزایش دهید.
در این فیلم با ماژول آرشیو فنی آشنا خواهید شد. با توجه به فن آوری به کار رفته در سازمان گاهی عرضه کنندگان دانش فنی انحصار طلب شده و باعث نوعی قدرت تخصص و تعارض آن با قدرت سازمانی خواهد شد. به یقین تداوم این کنفرانسها، آثار ارزشمندی را برای توسعه دانش نگهداری و تعمیرات در کشور به همراه خواهد داشت. لایسنسی است که احتیاج به تمدید سالانه را در خصوص کاربری سیستم خریداری شده را ندارد.این نوع از لایسنس بعد از سال اول از تاریخ لایسنس جهت بروزرسانی نرم افزار و استفاده از خدمات الکترونیکی پشتیبانی سایت ، احتیاج به خرید خدمات بروزرسانی را دارد. پیاده سازی نرم افزار نگهداری تعمیرات بیمارستان، کارایی و اثربخشی تجهیزات پزشکی را زیاد می کند و برای کسانی که با تجهیزات سر و کار دارند، اطمینان خاطر به بار می آورد. مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به این که نرم افزار IPCMMS، نرم افزار بومی در حوزه مکانیزاسیون فعالیت های نت است، گفت: این نرم افزار منطبق بر استاندارد های روز این حوزه، تجربیات برتر و دستورالعمل های تدوین شده در کمیته نت شرکت انتقال گاز، سفارشی سازی شده است.

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 4838 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|