تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

پنجشنبه 6 خرداد 1400
12:23
خبرنگار ایرانی

 

آزمایشها و تحقیقات اثبات کرده است که این کفها بازمانده دودیسل بنزن موجود در مواد شوینده است که در جریان فاضلابها تجزیه نگردیده و به همان شکل به رودخانهها و دریاچهها و آبهای زیرزمینی انتقال دادهشده و آنها را آلوده کرده است. محققان در تحقیقات بیشتر به این نتیجه رسیدند که علت تجزیه نشدن دودیسل بنزن، شاخهای بودن عامل آلکیل آن است که در برابر حمله باکتریها مقاومت میکند. اما مایع دستشویی علاوه بر تمیزی و ضدعفونی نمودن دست که طبق تحقیقات بهعملآمده روزانه بیش از ۱۰۰۰ نوع میکروب را لمس میکند، باید پوست دست را در مقابل حساسیتهای پوستی محافظت کند و هیچگونه عارضه و حساسیت پوستی بر روی دست ایجاد نکند. در پی این تحقیقات با مطرحشدن مسئله آلودگی آبها استفاده از مواد اولیه تجزیهپذیر دیگری همچون الکلهای خطی سنگین نیز رواج پیداکرده است. بخارات کندانس شده پس از عبور از کندانسور دوم به آرامی وارد دکانتورشده و دوفاز میگردد. خلاقیت آشکار در بسته بندی، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش و تحویل به موقع محصول در هر زمان و مکان، این شرکت را نسبت به دیگر رقبای خود متمایز می سازد و این افتخار ماست که نام کارخانجات و صنایع معتبر در زمینه غذایی جزو سوابق کاری این شرکت می باشد.

تولید کننده برتر اسانس های خوراکی و دارویی در کشور انواع نمونه های اسانس را پس از تولید در بین کلیه مراکز فروش توزیع می کند تا امکان خرید برای عموم به راحتی فراهم باشد. شرکت امینسان با بیش از 20 سال تجربه و سابقه درخشان در ارائه و تولید محصولات زیستی، مواد اولیه دارویی، معرف ها و مواد و محصولات آزمایشگاهی ( تحقیقاتی و تشخیصی)در حیطه انسانی، کشاورزی، غذایی، شیمیایی، نفت و پلیمر، بهداشتی، دامی، نهاده های دامی، مکمل های خوراکی و داروهای دام و طیور مشغول به کار می باشد. از نظر دانش فنی، فرمولاسیون مایع ظرفشویی اساساً بر پایه نظریههای فیزیک و شیمیایی پاککنندگی مواد فعال در سطح با در نظر گرفتن محدودیت قانونی و بازارپسندی محصول و همچنین بهگونهای باشد که پارامترهای کار آیی و قیمت محصول نیز در آن رعایت گردد. درک کامل از عملکردها و خواص مواد مختلف ، کلید اصلی در فرمول بندی برای ویژگی های مورد نظر است. درگذشته نهچندان دور زمانی که هنوز مایع ظرفشویی وارد زندگی بشر نشده بود مخلوطی از چوبک، گرد آجر و خاکستر، ترکیبی مفید و قابلاستفاده برای پاکیزه نمودن ظروف به شمار میرفت و درحالیکه خاکستر از نظر شیمیایی، ماده بسیار فعال است، اما کمتر شکایت و گلایهای از بروز ناراحتیها و حساسیتهای پوستی و عوارض ناشی از آن اعلام میگردید که میتوان یکی از دلیلهای بزرگ آن را عدم توجه بانوان به حفظ بهداشت و سلامت پوست دست دانست.

استفاده از مایع ظرفشویی برای شستشوی ظروف در ایران کمتر از ۳۰ سال است که در بین مردم رواج پیداکرده است و این ماده شوینده با نام ریکا شهرت دارد. سه قطره هر یک از روغن لیمو و روغن درخت چای را به چند اونس آب گرم اضافه کنید، سپس اسپری ضد آب برای ضد عفونی به طور طبیعی. در برخی از محصولات تنها از یک گروه ماده فعال غیر یونی که معمولاً آلکانول آمید میباشد استفاده میگردد. این ملاکها با ایجاد توازن در فاکتورهای شکل فضایی بخش هیدروفیل ملکولی، درجه اتوکسیلاسیون (در مواد فعال غیر یونی) و مؤثر بودن کاهش تنش سطحی قابل حصول است. به این شکل فرمولاسیون مایع ظرفشویی موجب میگردد که لایه چربی تکهتکه شده، از سطح ظرف دفع شده و به صورت قطرات بسیار کوچک کلوئیدی که میسل نامیده میشود، در آب شستشو معلق شده و شسته میشوند. عمده فروش اسانس طبیعی نارگیل کلیه سفارشات را از استان های مختلف ثبت نموده و سپس در مدت زمان کوتاهی آن ها را در اختیار مشتری قرار می دهد. در فرمولاسیون مایع ظرفشویی گذشته و منسوخشده، در مایع ظرفشویی از یک آنتی فوم استفاده میگردید که با اضافه کردن این محصول در واقعه از کف مایع ظرفشویی کاسته میشد، اما امروزه با افزایش تکنولوژی و متدهای روز، فرمولاسیونی باکیفیت و با غلظت بسیار بالا که دیگر خبری از معایب فرمولاسیونهای گذشته (منسوخشده) همانند استفاده از آنتی فومهای وجود ندارد و مفتخریم تا فرمولاسیون مایع ظرفشویی و مایع دستشویی باکیفیت و غلظت بسیار بالا و همچنین قابلرقابت با برندهای برتر کشور در اختیار کارآفرینان و صنعتگران عزیز قرار میدهیم.

https://irchem.ir/laboratory/


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 150 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|