تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
سایت کوتاه کننده لینک

سایت کوتاه کننده لینک

پنجشنبه 27 آبان 1400
17:45
خبرنگار ایرانی

این سایت ها پس از کوتاه نمودن لینک، لینک جدید را بر روی دامین اصلی سایت در اختیار شما قرار می دهند. بهتر است از هر یک از سرویس های کوتاه کننده لینکی که می خواهید استفاده کنید اول ثبت نام نمایید و عضو شوید، زیرا با این روش بهتر می توانید لینک های خود را کنترل کرده و آمار دقیقی از آن ها در اختیار داشته باشید. لینک های طولانی را می توان با استفاده از ابزار های کوتاه کننده لینک کوتاه کرد. در این سرویس کاربرانی که لینک های کوتاه شده توسط شما را باز می کنند یک تبلیغ به آنها نمایش داده خواهد شد و آنها با تماشای کامل این تبلیغ موجبات درآمدزایی شما را فراهم می کنند و مبلغی به عنوان درامد به حساب شما افزوده شده و سپس به لینک اصلی منتقل خواهند شد.

 
برای این منظور کافی است که به یکی از سرویس های کوتاه کننده لینک وارد شوید و در داخل کادری که در مقابل شما باز می گردد لینک سایت خود را وارد نمایید و سپس دکمه shorten یا همان کوتاه کننده را انتخاب نمایید تا لینک جدید کوتاه شده برای شما نمایش داده شود. توجه کنید لینکی که وارد می کنید می تواند آدرس یک وب سایت، لینک اینستاگرام یا تلگرام باشد. افرادی که چند ماه بعد به این صفحات مراجعه می­کنند بر روی لینک شما کلیک می­کنند و نمی­توانند وارد صفحات محصول یا لینکهای شما شوند. از زمانی که اینترنت سر و کله اش پیدا شد، لینکها یا همان پیوند ها، راهی بودند که صفحات با یک دیگر ارتباط بر قرار نمایند. امروزه کسب درآمد از طریق اینترنت بسیار مورد توجه قرار گرفته است و خیلی از افراد از این راه درآمدهای بسیار خوبی کسب می کنند. آموزش کسب درآمد از اینترنت.
 
داخل این محصول به شما آموزش دادیم که چطور می­تونید کوتاه کننده­ی لینک اختصاصی خودتون رو بسازید. را نام برد به عبارت دیگر تمام آن چیزی که میتوانید آنها را به صورت یک فایل یا محصول دیجیتال ارائه نمایید، قابل فروش در این سایتها هستند. مورد دیگری هم که وجود داره این است که شما نمی­تونید کیفیت و ویژگی­های لینک­های کوتاه را در سرویس­های عمومی کوتاه کننده کنترل کنید. و اما روش دیگری که وجود دارد اینه که شما مشابه با کاری که ما کردیم یک کوتاه کننده لینک اختصاصی واسه خودتون کوتاه کنید. البته این موضوع تنها یکی از چندین دلایلی است که کاربران اینترنتی از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده می کنند.(در ادامه دلایل کوتاه کردن لینک را به طور مفصل بررسی خواهیم کرد) . بله عنوان این بخش را درست مشاهده کردید، شما علاوه بر استفاده از این همه خدمات سرویس های کوتاه کننده لینک می توانید با استفاده از آن ها به کسب درآمد بپردازید. کوتاه کننده لینک سفارشی امکان برند کردن لینک ها را فراهم می کند. پس از مدتی که میزان درآمد شما به حدی که سرویس مشخص نموده است رسید امکان برداشت وجه وجود دارد. امکان کسب درآمد هم در این سرویس فعال است و میتوانید با کوتاه کردن لینک درآمد کسب کنید.
 
برای کسب درآمد ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید، سپس لینک کوتاه کنید و لینک های خود را در سوشیال ها و سایت های دیگر به اشتراک بگذارید تا به ازای هر بازدید از آنها به درآمد شما اضافه شود. بسار نا امید کننده است اگر یک پست جذاب در شبکه های اجتماعی ایجادو متوجه شوید به خاطر چند کاراکتر اضافه نمی توانید آن را ارسال کنید.خوشبختانه در این گونه موارد می توانید از کوتاه کننده های لینک استفاده و محدودیت ها را از بین ببرید. گاهی در شبکههای اجتماعی مثل توییتر با محدودیت کارکتر مواجه میشویم. با گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی بهتر است در این شبکه ها لینک هایی را قرار دهیم و کاربران را به وب سایت خود دعوت نماییم. از جمله روش های کسب درآمد اینترنتی می توان به کوتاه نمودن لینک اشاره کرد. با استفاده از ویژگی Social Opt-in CTA می توانید لینک ها را بهبود دهید با یک پیام فراخوان که سپس در رسانه های اجتماعی به اشتراگ می کذارید. سپس مطابق با کلمات هدفمند محتواهای خود را حساب شده تولید کنید.
 
منبع:

موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 8958 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|