تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید سیسیکم
خرید و فروش دامنه
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
۱۰ نکتهای که باید پیش از راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدانید

۱۰ نکتهای که باید پیش از راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدانید

يکشنبه 20 تير 1400
13:03
خبرنگار ایرانی

 

خدماتی که مشاور کسب و کار ارائه میده میتونه نظم و هماهنگی و برنامه ریزی امور رو ایجاد کنه. ارزیابی فنی ابزار مناسب عیب یابی و برنامه ریزی بلند مدت برای کسب و کار می باشد. در مشاوره کسب و کار ، مراجع انتظار دارد که با قاطعیت نظربدهی و اگر چیزی را نمی دانی فرصت بخواهی تا جواب آن را سریع و به موقع پیدا کنی. در این کشور کسبوکارهای خانگی از طریق اتصال به زنجیره ارزش توانستهاند تداوم و حیات خود را حفظ کنند و این امر توانسته تا حدی جبرانکننده ضعف زیرساختهای فیزیکی و اقتصادی باشد، از طرف دیگر سازمانهای غیردولتی تلاش کردهاند شرایط کاری نامناسب این کسبوکارها را بهبود بخشند. بنابراین برای رشد و تداوم نیازمند مشاوره و آموزش هستند. حتی اگر خانه شما باشد بهتر از گرفتن مشاوره در یک اتاق دربسته در محل کار مشاور است. یکی از چالشهای عمده بر سر راه شرکتهای تولیدکننده، درک ناکافی از انواع خدمات محصولمحور است.

انواع خدمات محصولمحور در حوزة کالاهای صنعتی کدامند؟ فضای جوامع انسانی به گونهای است که کسب و کارهای حضوری باید هر چه زودتر خدمات و محصولات خود را در فضای آنلاین ارائه دهند. در این میان وجود یک مشاور با تجربه و متخصص که با ارایه راهکارهای مناسب و عملیاتی، زمینه را برای عبور از بحران ها و توسعه کسب و کار فراهم آورد، بسیار راهگشا خواهد بود. 63 % معتقد بودند که مشاوره تلفنی باعث توانمند نمودن آنها در شناخت و آگاهی از شرایط و مشکلات خود و یافتن راه حل های مناسب شده و اکثر افراد مشاوره شده 49 % معتقد بودند که مشاوره تلفنی باعث کاهش فشار روانی حاصل از بحران های زندگی آنها گردیده بود . گاهي ما را دچار اضطراب، ترديد، نگراني، تعارض و حتي بحران ميسازد.لازم به ذكر است هنگام سازش با محيطي جديد و تجربهاي نو، داشتن احساسات فوق تا حد طبيعي است اما اگر اين احساسات منفي از حد طبيعي بيشتر شود. همانطور که گفته شد یک کسب و کار (در هر اندازه و وسعتی که باشد) از مراحل اولیه راه اندازی تا مراحل عالی توسعه نیاز به اقدامات اصولی دارد. 

مواد اولیه مورد نیاز دانلود طرح توجیهی تولید روکش صندلی… نتایج مطالعات امکان­ سنجی(طرح توجیهی) باید شامل بررسی سناریو­های مختلف ، نقاط ضعف و قوت و نیز دلایلی که در هر بخش بر آنها تکیه داشتند، باشد. تنها گروهی که دغدغه شناخت ریسک ها و ابعاد منفی پروژه های تحت مطالعه را دارند، آن دسته از شرکت های سرمایه گذاری هستند، که به عنوان سرمایه گذار دوم، طرح توجیهی را از مجری پروژه دریافت می کنند و صرفاً به دنبال کسب آگاهی از وضعیت حقیقی توجیه پذیری پروژه هستند. این جایگاه خوب در شاخص رقابتپذیری برای انگلستان به عواملی چون بازار کارآمد کالا، نیروی کار، پیشرفتهبودن کسبوکارها و همینطور آمادگی بالا در حوزه فناوری ارتباط دارد که در وضعیت مناسب این کسبوکارها در انگلستان تأثیرگذار بودهاند.در بسیاری از موارد ویژگیها و موفقیت کسبوکارهای خانگی تحت تأثیر میزان توسعه و شرایط اقتصادی کشورهاست. هرچند تأثیر هرکدام از اجزای این شاخص به تفضیل درباره کسبوکارهای خانگی قابل بررسی است، بررسی انجامشده نشان میدهد مسائل حوزه نهادی که شامل حقوق مالکیت، حمایت از مالکیت فکری، سوءاستفاده از منابع عمومی، اعتماد عمومی به سیاستمداران، رشوهخواری و پرداختهای خارج از قاعده، نقش روابط در تصمیمگیری مقامات دولتی، بههدررفتن منابع به وسیله دولت، دستوپاگیربودن مقررات دولتی، شفافیت در سیاستگذاری دولتی، اخلاق کار و غیره از جمله مشکلاتی است که بارها در بررسیهای ایران بدان اشاره شده است و نیازمند توجه بیشتر در حوزه کسبوکارهای خانگی است، این مشکلات باعث ناکارآمدی سیاستگذاریها در این حوزه میشود.

انگلستان در سال 2016 از این شاخص رتبه هفت را کسب کرده که نسبت به سال گذشته سه رتبه بهتر شده است، این کشور از سال 2011 جزء 10 کشور برتر دنیا در این شاخص است. البته بر اساس شاخص دیدهبان جهانی کارآفرینی ایران هنوز هم در دسته کشورهای منبعمحور قرار دارد. بر اساس شاخص رقابتپذیری جهانی، کشورها سه مرحله توسعه دارندکه بین آنها دو مرحله گُذاری وجود دارد. در این راستا همانطور که بیان شد بهتر است که فعالیتهای مربوط به توسعه کسب و کار توسط یک مشاور خبره در زمینه توسعه کسب و کار صورت گیرد که این موضوع ممکن است در داخل یا خارج انجام شود و این امر تحت عنوان قرارداد مشاوره توسعه کسب و کار صورت گیرد. قبل از ورود به موضوع اصلی، لازم است تعریفی از خدمات صنعتی بیان شود. از مهم ترین وظایف مشاور کسب و کار شناخت استعداد و مهارت های شما است.

مشاوره کسب و کار :

https://planetofbusiness.com/امکان-سنجی-طرح-توجیهی/


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 16276 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|