تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
بوتاکس بالایی

بوتاکس بالایی

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1402
15:36
خبرنگار ایرانی

 


بوتاکس شکم چیست؟

اکثر افراد دارای اضافه وزن، روش های غیر جراحی را به جراحی ترجیح می دهند تا به وزن دلخواه خود برسند. بوتاکس معده یا تزریق بوتاکس در معده یک روش غیر جراحی است که با استفاده از روش آندوسکوپی انجام می شود. در این روش عضلات شکم پس از تزریق شل شده و باعث کاهش انقباضات عضلانی می شود. علاوه بر این، تزریق بوتاکس معده (سم بوتولینوم) با هدف کمک به بیمار برای مدت طولانی تر، ایجاد احساس سیری و در نتیجه کاهش مصرف غذا انجام می شود.چه کسانی کاندیدای مناسب برای بوتاکس معده هستند؟

بوتاکس معده برای کاهش وزن و تقریباً برای هر کسی که نمی تواند وزن دلخواه خود را از طریق ورزش و رژیم غذایی به دست آورد طراحی شده است. آن متناسب با. با این حال، تعدادی معیار خاص برای بیمارانی که می خواهند بوتاکس معده انجام دهند؛ وجود داردبرای انجام بوتاکس معده، شاخص توده بدنی یا BMI باید کمتر از 40 باشد. اغلب، کسانی که بهترین نتایج خود را با جراحی چاقی می‌گیرند. توصیه می شود از بوتاکس استفاده نکنید. به عبارت ساده، افراد نمی توانند با رژیم غذایی و ورزش وزن اضافی خود را کاهش دهند و شاخص توده بدنی آنها بین 26-30 است. همچنین، آنها 10 تا 20 کیلوگرم سنگین تر هستند. بهترین قسمت بوتاکس معده است. زیرا چربی کافی برای جراحی ندارند.

افراد مبتلا به بیماری های مزمن مرتبط با چاقی مانند دیابت نوع 2 یا فشار خون بالا؛ آنها می توانند از این روش برای کاهش وزن استفاده کنند.

بیمارانی که از گاستریت همراه با زخم معده رنج می برند، ابتدا می توان درمان لازم و مناسب و سپس تزریق بوتاکس معده را انجام داد.بوتاکس معده چگونه انجام می شود؟

بوتاکس شکم برای لاغری و کاهش وزن استفاده می شود و معمولا از طریق آندوسکوپی انجام می شود. در این روش مقدار مشخصی بوتاکس به داخل شکم تزریق می شود تا با کاهش انقباض عضلات شکم و ترشح هورمون گرلین، به کاهش وزن بیمار کمک کند. در واقع، هورمون گرلین از طریق مخاط معده ترشح می شود و یکی از اولین هورمون هایی است که احساس گرسنگی را تحریک می کند. بنابراین کاهش گرلین از طریق تزریق بوتاکس می تواند باعث افزایش سیری و در نهایت کاهش وزن در بیمار شود.
 

 

فواید بوتاکس معده

بوتاکس شکم و سایر روش های مدرن به شما کمک می کند تنها بخشی از آن را از دست بدهید. بنابراین پس از این نوع جراحی انتظار معجزه و فرم دهی بدن را نداشته باشید. با این حال، تزریق بوتاکس مزایایی دارد که برخی افراد را به استفاده از این روش ترغیب کرده است:

روش غیر جراحی و غیر تهاجمی

بدون نیاز به بریدگی، بخیه و بانداژ

کمترین عوارض و خطرات احتمالی بوتاکس شکم را دارد

در مقایسه با سایر درمان‌های چاقی، بیمار سریع‌تر بهبود می‌یابد.

بازگشت سریع به فعالیت های روزانه
نیازی به بیمارستان نیستعوارض بوتاکس معده چیست؟

هر عمل جراحی در کنار مزایای خاص خود، دارای تعدادی از عوارض نیز می باشد. اما اگر این عمل توسط متخصص بوتاکس معده در تهران انجام شود. با توجه به تجربه و تخصص این عوارض تا حد زیادی کاهش می یابد. با این حال، برخی از نقاط ضعف ماگابوتاکس عبارتند از:

نتایج بوتاکس شکم معمولا موقتی است.

برای اینکه این روش موثر واقع شود، گاهی اوقات باید جلسات پیگیری را تا 18 ماه انجام دهید.

در مقایسه با جراحی چاقی، کاهش وزن نسبتاً کمتر خواهد بود.

بعد از بوتاکس باید وزن کم کنید.

اگر دستورالعمل های رژیم غذایی و برنامه ورزشی را به دقت دنبال نمی کنید؛ شما شانس بسیار کمی برای موفقیت خواهید داشت.
 

مراجعه به صفحه مقاله:https://balloontehran.com/بوتاکس-معده/


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 9044 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|