تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید سیسیکم
خرید و فروش دامنه
ساندویچ پانل
خرید روغن خراطین
خرید iptv
ای توپی پوزیشنر
خرید سیسیکم
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
بزرگ کردن بینی از صفر تا صد

بزرگ کردن بینی از صفر تا صد

سه شنبه 22 فروردين 1402
12:27
خبرنگار ایرانی

 


مردم به طور طبیعی می خواهند زیبا باشند و بسیار زیبا باشند. با پیشرفت علم پزشکی، افراد این فرصت را پیدا کردند که چهره را که مهم ترین قسمت قابل رویت بدن و پنجره ارتباط با دنیای بیرون برای هر فرد است، آن طور که می خواهند تغییر دهند.

جراحی بینی یکی از اولین و رایج ترین عمل های زیبایی برای بهبود ظاهر افراد است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. در طی این روش، جراح پلاستیک غضروف و استخوان های بینی را تغییر می دهد تا به شکل مطلوب تری دست یابد. برای مردان و زنانی که از اندازه و شکل بینی خود ناراضی هستند، جراحی زیبایی بینی در صورتی که به یک جراح زیبایی با تجربه و ماهر سپرده شود، یک راه حل زیبایی ایمن و موثر ارائه می دهد. رینوپلاستی می تواند تعادل اجزای صورت را بهبود بخشد و به بیماران کمک کند تا اعتماد به نفس جدیدی کسب کنند. رینوپلاستی همچنین می تواند برای اصلاح عیوب ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود، استفاده شود.

هنگام انجام عمل بینی، باید چند نکته مهم را در نظر بگیرید. در ادامه مقاله می توانید در مورد روش، هزینه عمل بینی و خطرات و مزایای احتمالی آن بیشتر بدانید.


چه کسانی برای جراحی بینی مراجعه می کنند؟

اکثر افرادی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند با فرم بینی خود مشکل دارند و می خواهند بینی خود را با توجه به ابعاد صورت خود تنظیم کنند. درصد کمی از کاندیدهای جراحی بینی، بیمارانی هستند که مشکلات ساختاری یا آسیب دیدگی بینی دارند. کاندیداهای عادی یا کاندیدهای جراحی بینی در سلامت عمومی؛ به عبارت دیگر، آنها ریسک مربوط به عملیات را درک می کنند و در مورد نتیجه عملیات واقع بین هستند.

بهترین سن برای عمل بینی

نوجوانان به مراقبت از صورت خود اهمیت زیادی می دهند. بنابراین جای تعجب نیست که طرفداران جراحی بینی در این گروه سنی زیاد باشد. هم برای بیماران نوجوان و هم برای جراحان آنها مهم است که مطمئن شوند که آیا تغییر شکل بینی ممکن است یک گزینه زیبایی شناختی مناسب باشد یا خیر. در این مورد، پزشکان باید اطمینان حاصل کنند که تصمیم برای انجام جراحی بینی ناشی از ترجیح بیمار، فشار دوستان و والدین نیست.اهداف جراحی بینی

از رینوپلاستی می توان برای تغییر شکل، اندازه و ظاهر کلی بینی استفاده کرد. نمونه هایی از درخواست های رایج بیماران از جراحان خود:
 

استخوان بینی را ببرید.

بینی خود را باریک یا پهن تر کنید.

بینی کجش را صاف کرد.

به نوک بینی بروید.

زاویه بین بینی و لب بالایی را تغییر دهید.

در بیشتر موارد، برش‌هایی که برای تغییر شکل استفاده می‌شوند ممکن است در داخل بینی پنهان باشند یا با شکل بینی قابل تشخیص نباشند. هدف کلی بهبود ظاهر و حفظ ظاهر طبیعی مطابق با بقیه صورت است.


چگونه بهترین جراحی را انتخاب کنیم؟

به خاطر داشته باشید که اگر جراحی زیبایی بینی اشتباه انجام شود، می تواند اثرات منفی عمده ای بر ظاهر بیمار داشته باشد. بنابراین بیماران باید در انتخاب جراح پلاستیک خود بسیار دقت کنند. معمولاً یک فرد باید قبل از تصمیم گیری نهایی با چند پزشک صحبت کند. نکات مهمی در مورد پزشک وجود دارد.# تحصیلات و تجربه

کلیه پزشکان بینی دارای مجوز انجام عمل بینی هستند. بیمار باید پزشکی را انتخاب کند که در جراحی زیبایی و ترمیمی مهارت داشته باشد. حتی ممکن است متقاضی بخواهد یک جراح متخصص در جراحی صورت و رینوپلاستی پیدا کند. سطوح و ساختار خارجی بینی مهم در نظر گرفته می شود. هنگام مشاوره با پزشک، بیماران بالقوه باید در مورد روش جراحی بینی خود سوال کنند.

انتخاب پزشکی که توجه ویژه ای به راه هوایی و ساختار بینی داشته باشد بسیار مهم است.

# مکان مناسب

البته بیماران برای موفقیت باید پزشک با شهرت را انتخاب کنند زیرا این پزشک تجربه زیادی در جراحی زیبایی بینی نیز دارد.
 

 

یک سیستم مخفی

جراحی بینی یک عمل کاملا شخصی است که می تواند سلامت روان و ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، بسیار مهم است که بیماران جراحی را انتخاب کنند که با او احساس راحتی کنند. پزشکی که نگرانی های آنها را درک می کند و به آنها توجه می کند و برای رسیدن به نتایج مطلوب برنامه درمانی را طراحی می کند.بیماران نباید تسلیم وعده های غیرواقعی یا فشار برای اعمال جراحی معمول شوند. علاوه بر این، تقریباً همه پزشکان آلبوم عکس کارهای گذشته خود را دارند. بیماران باید این مجموعه تصاویر را به دقت بررسی کنند و از خود بپرسند:

آیا رویکرد زیبایی شناسی این دکتر را دوست دارم؟

آیا نتایج طبیعی به نظر می رسند؟

آیا می توانم خودم را در این منظر ببینم؟

آیا عکس ها به خوبی نتایج را نشان می دهند و از زوایای مختلف گرفته شده اند؟

بیماران می توانند با پیروی از این دستورالعمل ها و انتخاب دکتری که با آن احساس راحتی می کنند به نتایج مورد نظر خود دست یابند.مشاوره اولیه

پس از انتخاب جراح پلاستیک، بیمار مشاوره جامع جراحی بینی را دریافت می کند. مشاوره مسیر ارتباط شخصی بین بیمار و پزشک را گسترش می دهد و فرآیند برنامه ریزی درمان را آغاز می کند.

ابتدا جراح درخواست جراحی بینی بیمار را بررسی می کند. شرح حال بیمار را بگیرید، در مورد داروها و اینکه آیا سیگار می کشد سوال کنید و نگرانی های آنها را مطرح کنید. مهم است که بیمار با پزشک صادق باشد. اطلاعات یکپارچه خطر عوارض جراحی را کاهش می دهد.تکنیک های جراحی بینی

صرف نظر از اینکه یک پزشک چه نوع عمل بینی را برای کاندید در نظر می گیرد، معمولاً یکی از دو تکنیک اساسی برای این کار استفاده می شود.


رینوپلاستی با تکنیک بسته

جراحی زیبایی بسته اغلب روش انتخابی است. زیرا تمام برش های جراحی در داخل بینی ایجاد می شود و زخم ها همگی داخلی هستند. اگرچه سوراخ ها پنهان هستند، اما جراح هنوز می تواند بسیاری از مشکلات زیبایی شناختی و ساختاری را در بسیاری از نواحی بینی برطرف کند.جراحی بینی با تکنیک باز

رینوپلاستی باز به پزشک اجازه می دهد تا به غضروف و استخوان بینی بیشتری دسترسی داشته باشد، اما ممکن است جای زخم کوچکی روی بینی باقی بماند. با این روش پزشک می تواند با ایجاد برشی در غضروف بین دو سوراخ بینی، پوست را از نوک بینی بلند کرده و غضروف را به طور دقیق شکل دهد. هنگام بهبود، محل برش یک زخم بسیار کوچک و تقریبا نامرئی روی بینی است.
 

 

قبل از جراحی بینی چه باید کرد؟

قبل از جراحی بینی، بیماران می توانند اقدامات مختلفی را برای بهبود سریع محل جراحی، کاهش عوارض بعد از عمل و کاهش خطرات احتمالی انجام دهند.


1) رژیم غذایی

در هفته های بعد قبل از هر عمل جراحی، رعایت رژیم غذایی سالم برای بیماران مهم است. تغذیه مناسب باعث تسریع بهبودی و کاهش خطر عفونت می شود. به ویژه، مردم باید مقدار زیادی میوه و سبزیجات، غلات غنی از پروتئین بخورند. مکمل های غذایی نیز کمک می کنند. پزشکان ممکن است مکمل های خاصی مانند ویتامین A، ویتامین C و بروملین را برای کسانی که مایل به جراحی بینی هستند توصیه کنند.

در عین حال، متقاضیان جراحی بینی باید از مصرف برخی غذاها و مکمل‌هایی که می‌توانند روند بهبودی و عوارض جراحی را کاهش دهند، اجتناب کنند. به ویژه، بیماران نباید از مکمل های حاوی ویتامین E، زنجبیل، جینکو، جینسینگ استفاده کنند. علاوه بر این، برخی از مکمل های هومیوپاتی و گیاهی ممکن است عوارض مربوط به بیهوشی را ایجاد کنند، بنابراین بیماران باید قبل از مصرف مکمل های اضافی با پزشک خود مشورت کنند. از آنجایی که الکل می‌تواند بر توانایی کبد برای متابولیسم مناسب تأثیر بگذارد، بسیاری از پزشکان توصیه می‌کنند که بیماران در هفته‌های قبل از جراحی از نوشیدن نوشیدنی‌های الکلی نیز خودداری کنند.2) ic ଷଧ |

هنگام آماده شدن برای جراحی بینی، بیماران باید پزشک خود را در مورد تمام داروهایی که مصرف می کنند مطلع کنند. زیرا برخی از داروها قبل یا بعد از جراحی می توانند عوارض ایجاد کنند. پزشک می تواند به طور موقت داروی جایگزین ایمن تری را برای بیمار تجویز کند. به ویژه بیماران باید از مصرف آسپرین، ایبوپروفن و رقیق کننده های خون خودداری کنند


3) سیگار کشیدن

سیگار باعث کاهش جریان خون در سراسر بدن می شود. این به این دلیل است که اکسیژن نمی تواند به سرعت به محل زخم برسد. افراد سیگاری ممکن است به زمان بیشتری برای بهبودی پس از جراحی نیاز داشته باشند. و خطر عفونت و اسکارهای نامرئی زیاد است. اگرچه سیگاری ها به طور خودکار از جراحی بینی محروم نمی شوند. اما حداقل 2 هفته قبل و 2 هفته بعد از عمل باید سیگار را ترک کنند.4) آمادگی برای بهبود

بهبودی پس از جراحی بینی می تواند چندین هفته طول بکشد و بیماران باید بر اساس دوره بهبودی خود را آماده کنند. به ویژه، آنها باید حداقل دو هفته از کار خود مرخصی داشته باشند و در صورت امکان، فردی را پیدا کنند که بتواند به آنها کمک کند تا چند روز با کارهای روزانه کنار بیایند. پس از جراحی بینی، جویدن ممکن است ناراحت کننده باشد، بنابراین بیماران باید در چند روز اول غذاهای نرم بخورند.
 

مطالعه مقاله کامل:  https://cliniczibayi.com/عمل-بینی/عمل-بینی-شیراز-بهترین-جراح-بینی-شیراز


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 2289 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|