تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
فناوری اطلاعات چه نقشی در توسعه کسب و کار دارد؟

فناوری اطلاعات چه نقشی در توسعه کسب و کار دارد؟

دوشنبه 21 شهريور 1401
14:52
خبرنگار ایرانی

طرح تجاری ممکن است یک کسب و کار نوپا و جدید یا یک کسب و کار موجود(که می­خواهیم تکنولوژی ویا تجهیزات آن را خریداری نماییم)، توسعه یک کسب و کار موجود و یا حتی ایجاد یک سازمان جدید برای کسب و کار موجود باشد. طرح کسب و کار سندیست که تشریح کننده اهداف کسب وکار و چگونگی برنامه ریزی برای رسیدن به این اهداف است.کلیه کسب و کارها به منظور آنکه چشم اندازی از آینده طرح کسب و کار خود از ابعاد مختلف داشته باشند و اینکه بتوانند بر اساس اهداف مشخص کسب و کار خود را برنامه ریزی بنمایند، نیاز به تدوین طرح کسب و کار دارند.طرح کسب و کار هم میتواند برای یک ایده و یا طرح جدید تدوین گردد و هم قابل تدوین برای کسب و کارهای موجود است که قصد توسعه و بهبود کسب و کار خود را دارند. زیورآلات، جز وسایلی است که همیشه برای بانوان جذاب است و با توجه سلایق مختلف میتوانید روی ساخت آن مانور بدهید و از آن کسب درآمد نمایید. با توجه به اینکه فارغالتحصیلان رشته های مختلف و به خصوص رشته های فنی و مهندسی وارد این دوره میشوند، باید با مبانی و اصول مدیریت علمی و دانش روز مدیریت در حوزه های مختلف آشنا شوند.

 
وبسایت هنر روز با مدیریت آقای حسام نیک فزان از سال ۱۳۹۳ این کسب و کار را آغاز نموده و به موفقیت خوبی هم در این زمینه رسیده است. شرح دقیقی است دربارهی برنامههای یک کسب و کار موجود، و برنامههای توسعهی آن یا یک کسب و کار نوپا به همراه پیشبینیهای مالی. براساس نظر چانگ و سان (2008) دوگانگی وظیفه مدیرعامل میتواند به طور بالقوه، ریسک تصمیم گیرنده نهایی بودن مدیرعامل در زمینه گزارشگری مالی را افزایش دهد که در نتیجه ممکن است هزینه نظارت بر رفتار مدیریت (ارزش شرکت) را افزایش دهد. دیگر بخشها شامل جزئیات بازار، محصول، تیم مدیریت، استراتژیهای سازمان، برنامهی اجرایی و دادههای مالی میباشند. هزینه کالاهای فروختهشده (COGS)، که با نام دیگر هزینههای مستقیم شناخته میشود، در اینجا استفاده میشود. تهیه غذای خانگی و مامان پز هم یکی دیگر از کسب و کارهایی است که اگر آشپزی خوبی دارید میتوانید از آن برای کسب درآمد استفاده نمایید.
 
سبزی خردکنی نیز یکی از کسب کارهایی است که حقوق مناسب برای شما ایجاد خواهد کرد. توصیه می شود تحلیل رقبا را به آخر نیاندازید زیرا نتایج آن می تواند در طراحی محصول و تعیین بخش های بازار شما موثر باشد. Aug 21 2018 نحوه انجام تحلیل بازار. شاید بسیاری از ما هنرهای زیادی داریم، کارهای زیادی میتوانیم انجام دهیم اما زمانی که کار آماده فروش میباشد نمیتوانیم مشتری پیدا کنیم. اما مسلماً خرید وسایل مورد نیاز آن به سرمایههای ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیونی خواهد داشت. ماده ۱۴۴ لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت؛ بر اساس این ماده مجمع عمومی عادی سالانه یک یا چند بازرس انتخاب می کند با توجه به مواد ۱۴۸ و ۱۴۹ قانون یادشده بازرس شرکت نقش بیبدیل در حمایت از حقوق سهامداران و جلوگیری از تخلفات مدیران را بازی میکند، از این رو به نظر میرسد باید امکانی فراهم شود تا سهامداران اقلیت بتوانند در انتخاب آنها نقش داشته باشند اما با توجه به ماده ۸۸ قانون یاد شده که تصمیم گیری در مجمع عمومی عادی در این موارد را منوط به احراز اکثریت نسبی حاضران در مجمع دانسته است، نمیتوان انتخاب بازرس یا بازرسان را منحصرا در اختیار سهامداران اقلیت گذاشت. وبسایت “کادو رنگی” یکی از فروشگاههای آنلاین در این حیطه است که شما میتوانید کادو و بسته خود را با بازه قیمتی موردنظر جستجو، انتخاب و خریداری نمایید.
 
وبسایت مامان پز که کار خود را از سال ۱۳۹۳ شروع کرده است از نمونه کارهای موفق در این عرصه است که شما هم میتوانید با این وبسایت همکاری داشته باشید. اگر در خانه کسب و کار روغنگیری خود را راهاندازی کنید میتوانید با حدود ۱۰ تا ۲۰ میلیون شرایط و امکانات لازم را برای خود فراهم آورید. شما هم اگر در این زمینهها خلاقیت و هنری دارید میتوانید برای شروع کسب و کار خانگی خود اقدام نمایید. خیاطی و تعمیرکار لباس کسب و کاری است که اگر هنر لازم برای انجام آن را دارید میتوانید از برای کسب درآمد از آن بهره بگیرید. برای ایجاد این کسب و کار علاوه بر مواد اولیه لازم نیاز به روش فروش قوی نیز خواهید داشت. مهم ترین نکته در این زمینه این است که نباید اجازه بدهید که شما را از ایجاد هرگونه تغییر لازم برای بهبود کارتان منحرف کنند.! اجازه بدهید مثالی برایتان بزنیم. برایتان بهترینها را سراغ دارم! سرمایهگذار، ارزهای دیجیتال خود را با استفاده از یک قرارداد هوشمند به پلتفرم وام دهی واریز میکند. برای شروع چنین کسب و کاری هم هزینه زیادی نیاز نخواهید داشت و با سرمایههای بسیار کم میتوانید آن را شروع نمایید.
 

 


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 5832 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنگار ایرانی است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|